13256135_1213469005352630_7478900042007977913_nGegužės 24 d. Kėdainiuose rasta katė prie J. Basanavičiaus g. 112 namo. Gal atpažįstate šią katytę ir žinote kieno ji?

Katinas neženklintas. O mes jūsų prašome prisidėti prie šio katinėlio gydymo išlaidų, tai padaryti galite per nuorodą http://www.pifas.org/lt/pagalba-gyvunams/paramos-forma/ arba tiesioginiu pavedimu VšĮ Gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“, sąskaitos Nr. LT797300010094736594, bankas „Swedbank“, mokėjimo pavedimo paskirtyje prašome nurodyti „Parama Monro“.

Po veterinaro apžiūros paaiškėjo, kad katytė dehidratavus, buvo lašinama lašinė po oda, žarnynas visiškai tuščias, tai rodo, kad katinas tikrai ne 1 ir ne 2 dienas badavo, tad maitinti turėsime geros kokybės konservais, kol Monro sustiprės. Gyvūnui atliktas FIV/Felv testas – neigiamas, darytas ausų tyrimas dėl erkių, deja, katinukas jų turi, lašinome Strongholdą, kailyje buvo be galo daug blusų, kaip tikrai damai buvo nukirpti nagučiai.

Ateityje dar laukia būtina procedūra, tai akmenų valymas nuo dantukų. Nuotraukoje katytė primigdyta, nes nuo streso neleido jos apžiūrėti ir puolė, o apžiūra buvo būtina.

Mieli gyvūnų augintojai, paženklinkite savo augintinius, kad tokia situacija nepasikartotų ir su jūsų gyvūnu. Mes tikrai manome, kad šis katukas turi šeimininką, bet ar jį rasime, nežinome…. paklydęs katinas ne tik labai stresuoja, o dar ir blusom, ausų erkėm apsikrėtė. Ar verta rizikuoti augintinio sveikata?

Kėdainiečius kviečiame pasinaudoti akcija ir paženklinti augintinį tik už 5 eurus – daugiau  informacijos http://www.pifas.org/…/kedainiuose_-_isskirtine_augintiniu…/ . Jei Monro (šį vardą davėme mes) būtų ženklinta, jau vakar būtų gryžus namo ir sveiktų, o dabar, deja, ji turi būti prieglaudoje ir patirti papildomą stresą.

Dėl Monro kreiptis telefonu 868140309 arba greta@pifas.org

Gyvūnų globos tarnybos „Pifas“ inf. 

About The Author

Related Posts

One Response

  1. fff

    Tikri šeimininkai ieškos gyvūnėlio visais įmanomais ir neįmanomais būdais, o čia matyt iš tokių atvejų kur tiesiog atsikratė ,išmetant į gatvę miriop. na gal aš klystu?tada atsiprašau. tikėkimės pasibaigs ši istorija laimingai…

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.