Rugpjūčio 22 dieną, penktadienį, gautas Kėdainių socialinės globos namų slaugytojos pareiškimas apie tai, kad prieš dieną, apie 14 val., iš Šlapaberžės globos namų išėjo 59 metų globotinis Jonas Marčiulionis. Dingusiojo požymiai: apie 170 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, ovalus veidas, trumpi šviesūs plaukai. Dingusysis serga psichine liga, tačiau yra ramaus būdo, mandagus, orientuojasi aplinkoje. Vyras vilkėjo žalius marškinius, pilką velvetinį švarką, rudas kelnes.

G.-Gaubytė,-gimDar vienas pareiškimas dėl dingusios merginos gautas šeštadienį. Kėdainių vaikų globos namų „Saulutė“ darbuotojai pranešė, kad ketvirtadienį, apie 16 val., iš globos namų savavališkai pasišalino 18–metė globotinė Giedrė Gaubytė. Merginos požymiai: 170 cm. ūgio, apkūni, tiesūs rudi, su kirpčiukais plaukai, žalsvos akys, prikimęs balsas. Mergina vilkėjo margą džemperį, džinsines kelnes, avėjo juodus batelius. G. Gaubytė iš globos namų bėga sistemingai.
Laimei, vienas dingusysis atsirado – rugpjūčio 24 dieną gautas 25 metų kėdainietės A. S pareiškimas dėl dingusio brolio 23 metų Viktoro Chrapač. Vaikinas apie pietus išėjo grybauti į Taujankų kaimo mišką, kuriame ir pasiklydo. Laimei, vėliau jis atsirado.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.