Praėjusiais metais netrūko kraštiečių diskusijų apie bendrovę „Kėdbusas“. Būta įvairių svarstymų  apie Kėdainių vežėjų teikiamas paslaugas, nes buvo aišku, kad įmonei būtinos permainos.

Pirmomis šių metų dienomis į gatves išriedėjo patogūs, šilti ir ekonimiški keturi „VDL Berkhof Ambasador“ autobusai.

Pirmomis šių metų dienomis į gatves išriedėjo patogūs, šilti ir ekonimiški keturi „VDL Berkhof Ambasador“ autobusai.

Po išsamių pokalbių, derinimų ir analizių buvo nutarta bendrovei „Kėdbusas“ duoti antrą šansą, palikus įmonę gyvuoti savarankiškai.
„Manau, kad mums suteiktą pasitikėjimą mes pamažu pateisiname. Darome viską, kad ir paslaugas kraštiečiai gautų kuo kokybiškesnes, ir darbuotojai būtų patenkinti darbu. 2016 metus palydėjome labai geromis nuotaikomis, nes būtent paskutinėmis dienomis į mūsų parką atvyko keturi kapitaliai atnaujinti ir labai nedaug važinėję erdvūs ir patogūs žemagrindžiai autobusai „VDL Berkhof Ambasador“. Juose yra 40 sėdimų ir tiek pat stovimų vietų. Šie autobusai jau pirmomis sausio dienomis išriedėjo į gatves ir sėkmingai vežioja kėdainiečius labiausiai užkrautais maršrutais“, – sakė bendrovės „Kėdbusas“ vykdantysis direktorius Vygantas Vanagas.
Keturi naujieji autobusai tai tik trečdalis iš pernai „Kėdbuso“ įsigytų naujų transporto priemonių. Antrojoje pernykščių metų pusėje Kėdainių vežėjai nusipirko keturis naujus „VW Crafter“ su 20 sėdimų vietų ir keturis vidutinės klasės apie 50 keleivių galinčius vežti „Temsa“ autobusus. „Mums šie pirkiniai yra labai svarbūs. Juos įsigijome iš sutaupytų ir pasiskolintų lėšų. Pirkome ekonomiškus, patogius, taupius, aplinką tausojančius

Naujųjų autobusų patogumu įsitikino vykdantysis „Kėdbuso“ direktorius V. Vanagas.

Naujųjų autobusų patogumu įsitikino vykdantysis „Kėdbuso“ direktorius V. Vanagas.

autobusus. Mažieji turi Euro 6, o didesnieji Euro 5 standartus. Didesnė dalis mūsų turimų autobusų jau perkopę dvidešimtmetį. Kasdien į kelią turi išvažiuoti apie trisdešimt autobusų, tad parengę važiavimui turime apie 40 autobusų. Mūsų investicijos buvo būtinos. Ateityje norėtume nusipirkti ir mažesnių, ir didesnių autobusų. Juk ypač mieste reikia stebėti keleivių srautus. Rytais ir vakarais reikia didesnių autobusų, nes važiuojančiųjų būna daugiau, dienomis puikiai tarnauja mažesnieji“, – sakė V. Vanagas.
Apžvelgdami praėjusių metų statistiką, Kėdainių vežėjai turi kuo pasigirti. Nors ir buvo ginčų, ar verta naikinti privačius vežėjus jų paslaugas perduodant „Kėdbusui“, tačiau akivaizdu, jog toks sprendimas pasiteisino. „Mes puikiai susitvarkome su padidėjusiais dviejų maršrutų keleivių strautais. Negavome jokių nusiskundimų, kad kažkas liko nepavežtas“, – konstatavo vykdantysis direktorius.
Praėjusių metų pabaigoje keitėsi vežimo paslaugų kainos. Jos didėjo centu ar dviem, priklausomai, kur perkami bilietai. „Pabrangimas buvo tikrai simbolinis. Jo prašėme, kad vairuotojams būtų patogiau atiduoti grąžą. Šįmet mūsų įmonės pajamos dėl bilietų brangimo didėjo nežymiai, o kitąmet vien iš to planuojame gauti papildomai apie 11 tūkstančių eurų. Bendrai finansiškai įvertinant metus – rezultatai neblogi. Pervežėme per du milijonus šimtą tūkstančių keleivių. Keleivių srautas didėjo 3,1 procentu. „Kėdbuso“ apyvarta sudarė 1,34 milijono eurų. Pernai pajamos didėjo 54 tūkstančiais eurų. Dar labai tikslių skaičių neturime, nes vyksta galutiniai skaičiavimai. Tačiau smagu, jog dirbome nenuostolingai“, – sakė V. Vanagas.
Pokyčių į gera sulaukė ir „Kėdbuso“ darbuotojai. Pasak bendrovės vadovų, pasirašius naują kolektyvinę sutartį atsirado naujų punktų, tad galutiniame variante didėjo dirbančiųjų atlyginimas. O tai yra labai geros žinios mums“, – gerais vežėjų rezultatais džiaugėsi V. Vanagas.

About The Author

Related Posts

2 Responses

 1. keidanskas

  Vanagėli,plėšrus paukšteli,tu geriau papasakok kaip,už kiek ir kokiais grafikais dirba vairuotojai,,ne piko valandomis“.

  Atsakyti
 2. Joana

  Kodėl interneto portale“ Kėdainietis“ esančiame Kėdainių miesto autobusų
  eismo tvarkaraštyje pradingęs maršrutas Nr. 4 ?

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.