Kėdainių „Nevėžio“ komanda su trenksmu žengė į kitą Lietuvos krepšinio federacijos taurės etapą. Pademonstravę geležinę gynybą, iKėdainių krepšininkai škovojo vieną didžiausių šio sezono pergalių bei žengė į penktąjį LKF Taurės turnyro etapą.

Rungtynės itin skausmingai baigėsi „Lietkabelio“ puolėjui Vaidui Kariniauskui, kuris blokuodamas Arvydo Šikšniaus metimą griuvo ir susilaužė kairės rankos riešą.

Rungtynės itin skausmingai baigėsi „Lietkabelio“ puolėjui Vaidui Kariniauskui, kuris blokuodamas Arvydo Šikšniaus metimą griuvo ir susilaužė kairės rankos riešą.

Pirmasis tarpusavio mačas dėl patekimo į kitą LKF etapą Panevėžyje baigėsi lygiosiomis 69:69.

Rungtynėse Kėdainiuose Panevėžio ekpa nė karto nepirmavo, o „Nevėžis“ savo persvarą didino tolygiai visą dvikovos laiką. Įpusėjus trečiajam kėliniui ir šeimininkų persvarai pasiekus ribą Kėdainių komandos vyriausiasis treneris Gintaras Leonavičius į aikštelę išleido tik epizodiškai rungtyniaujantį Arminą Kelmelį, kuris iš viso aikštelėje praleido kiek daugiau negu 11 minučių ir pelnė septynis taškus.

Šis susitikimas anksčiau laiko ir itin skausmingai baigėsi „Lietkabelio“ puolėjui Vaidui Kariniauskui. Dvidešimtmetis krepšininkas bandė blokuoti Arvydo Šikšniaus metimą, tačau keliu užkliudė jo petį ir nesėkmingai krito ant parketo. Atlikus tyrimus paaiškėjo, jog žaidėjui lūžo kairės rankos riešas.

„Nevėžį“ į triuškinančią pergalę prieš kaimynus panevėžiečius vedė Simas Buterlevičius, pelnęs 14,  Arvydas Šikšnius – 13, Gintaras Leonavičius – 12, Povilas Butkevičius – 11 taškų.

„Lietkabelio“ gretose pasižymėjo 10 taškų pelnęs Jokūbas Gintvainis.

Arminas Kelmelis iš viso aikštelėje praleido kiek daugiau negu 11 minučių ir pelnė septynis taškus.

Arminas Kelmelis iš viso aikštelėje praleido kiek daugiau negu 11 minučių ir pelnė septynis taškus.

Po rungtynių „Nevėžio“ treneris Gintaras Leonavičius sakė, jog komandą į pergalę vedė sveikas žaidėjų pyktis: „Svarbiausiu prioritetu vadiname LKL rungtynes, tačiau ir kitose stengiamės žaisti kovingai. Šiame susitikime norėjome atsitiesti po netikėtų nesėkmių. Netolimoje laukia susitikimai su gana stipriais varžovais, tad turėsime pasitempti, kad galėtume laimėti. Esu patenkintas visos komandos žaidimu, net tais, kurie rečiau išbėga į aikštelę.“

„Nevėžis“ ir „Lietkabelis“ šiame sezone tarpusavyje dar penkis kartus buvo susitikusios Lietuvos ir Baltijos krepšinio lygose – kėdainiečiai triumfavo ketveriose rungtynėse (79:52, 82:77, 100:71, 62:56).

Penktajame LKF taurės etape „Nevėžis“ grumsis su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubu.

About The Author

Related Posts

2 Responses

 1. aistruolis

  Šaunuoliai „Nevėžio“ krepšininkai. Moka sveikai pykti. Ypač sveikinu trenerį Leonavičių, kad pagaliau pradeda pasitikėti jaunuoju kėdainiečiu A. Kelmeliu, kuris įrodė, kad sugeba pateisinti pasitikėjimą.
  Taip ir toliau su pergalėmis pirmyn…

  Atsakyti
 2. Aistruolis 2

  Jo, trenerio Leonavičiaus padėtis tikrai nepavydėtina – patikėjęs kalbomis apie dosnią koncerno „EuroChem“ paramą (vieni postringavo apie milijoną litų, kiti – apie dar daugiau), sukomplektavo atitinkamą komandą, kuri puikiai startavo. Tačiau paramos iki šiol nesulaukus, komanda ėmė krikti. O kaltasi juk visada – treneris…

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.