Praėjusį šeštadienį dažnas miestietis pastebėjo, kad gatvėse padaugėjo išskirtinai BMW markės automobilių. Pasirodo, neatsitiktinai. Tądien prie Kėdainių arenos buvo susirinkę kiek daugiau nei šimtas BMW, kurių vairuotojai visą dieną ne tik aptarinėjo bei apžiūrinėjo šios markės automobilius, bet ir bandė savo jėgas įvairiose rungtyse.

Pasak Gražvydo Sobolevskio, Panevėžio BMW fanų klubo vadovo bei vieno iš susitikimo Kėdainiuose organizatorių, BMW automobilių mylėtojai į Kėdainius rinkosi jau antrąjį kartą. Tiesa, šį kartą susitikimas buvo žymiai galingesnis nei pernai metais.

BMW renkasi ir pradedantieji vairuotojai.

Išsidalino dešimtis prizų

„Šis renginys yra skirtas visiems Lietuvos BMW fanams. Šiais metais vyko antrasis, galingasis Kėdainių meet’as. Mes, Panevėžio BMW fanai draugiškai padedame kėdainiečiams šį renginį suorganizuoti. Tokių susitikimų metu visi susipažįstame, bendraujame, susivienijame. Daug kas kalba, kad vairuojantys BMW yra išsišokėliai, nemandagūs kelyje, bet tikrai taip nėra, yra labai daug kultūringų ir padedančių vienas kitam vairuotojų“, – kalbėjo G. Sobolevskis.

Kėdainiečiams suorganizuoti antrąjį BMW fanų susitikimą padėjo panevėžiečiai.

BMW fanų susitikimų visoje Lietuvoje vyksta daug ir visur: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Utenoje, Anykščiuose. „Kartais būna, kad per vieną savaitgalį būna organizuojami keli renginiai, tad reikia rinktis, kur važiuoti. Tokiuose renginiuose renkami gražiausi automobiliai, gražiausi ratai, būna ir rungčių vairuotojams. Na, o Kėdainiuose, pirmojo meet’o metu buvome tiesiog susirinkę, o šiais metais buvo labai daug veiklos, buvo išdalinta dešimt taurių, 20 medalių bei papildomų prizų“, – sakė G. Sobolevskis.

Į Kėdainius susirinkę BMW mylėtojai išties turėjo ką veikti: ieškojo lengviausio BMW rato, ypatingai mažu BMW motocikliuku turėjo įveikti slalomo trasą, netgi buvo renkami ilgiausi BMW fanės plaukai! Vėliau vairuotojai savo meistriškumą bei automobilių galimybes išbandė drifto trasoje.

Puoselėja jau dešimt metų

Besižvalgant į automobilius, akis užkliuvo už išskirtinio modelio: BMW 325 e30 kabrioleto. Įspūdingai atrodančiu automobiliu į renginį atvykę du draugai teigė, kad šis automobilis gatvėse visada traukia praeivių akis.

Tomas su draugu šiuo BMW kabrioletu į Kėdainius atvyko iš Anykščių.

„Šis automobilis yra ne mano paties, bet mano draugo, – sakė prie automobilio sutiktas Tomas. – Dažnai važinėjame po visokius renginius visoje Lietuvoje, o sužinoję, kad šį savaitgalį vyks Kėdainiuose BWM suvažiavimas, čia ir atvykome. Automobilį įsigijome prieš 10 metų, jį nuolat puoselėjame, prižiūrime, investuojame nemažai pinigų (kiekviena smulkmena kainuoja nemažus pinigus), tobuliname. Man asmeniškai BMW automobiliai yra prioritetas, o ypač patinka e30 markės BMW: jo dizainas, išvaizda. Šiuo metu Lietuvoje tokių automobilių, mano skaičiavimais, yra apie 20, kurie yra „gyvi“, jais važinėjama. Kiti – jau „pavargę“. Praeivių akis šis automobilis tikrai traukia, kiti BMW vairuotojai mojuoja rankomis, kai prasilenkiam.“

Pasak Tomo, šis automobilis kelyje dar niekada nėra pavedęs, tiesa, šiuo automobiliu dažniausiai važinėjama tik vasarą.

Susitikimo metu BMW mylėtojai bene daugiausiai diskutavo apie šios markės automobilius.

Su raudona, akį traukiančia BMW atvyko dvi merginos.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.