Pasirengimą 2013 metų Europos čempionatui netrukus pradėsianti Lietuvos vyrų rinktinė pirmąsias kontrolines rungtynes su belgais rugpjūčio 5 dieną 19.15 val. žais naujojoje Kėdainių sporto ir pramogų arenoje.

Kol kas sporto ir pramogų arenoje dar šeimininkauja statybininkai, bet rugpjūčio 5-ąją čia pasirodys šalies krepšinio rinktinė.

Kol kas sporto ir pramogų arenoje dar šeimininkauja statybininkai, bet rugpjūčio 5-ąją čia pasirodys šalies krepšinio rinktinė.

Taigi kėdainiečiai, norintys savo mieste pamatyti didįjį krepšinį, turi suskubti įsigyti bilietus. Jais prekiauja „Tiketa“, kurios atstovybė yra ir J. Basanavičiaus g. 93 esančioje parduotuvėje „Maxima“.

Kėdainių krepšinio aistruoliai už galimybę savo mieste pamatyti šalies krepšinio rinktinę dėkingi strategui Jonui Kazlauskui.

Rugpjūčio 5-ąją krepšinio rungtynės turėjo vykti Klaipėdoje, tačiau Lietuvos krepšinio federacijos sprendimu jos perkeltos į Kėdainius.

„Klaipėdoje šiais metais vyks vienas didelis krepšinio renginys – pasaulio 19-mečių merginų čempionatas, todėl priėmėme sprendimą perkelti vyrų rinktinės rungtynes į kitus miestus, – sprendimą aiškino Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. – Kėdainiams tai bus dviguba šventė, nes vyrų rinktinė žais pirmąsias rungtynes naujojoje miesto arenoje.“

Lietuvos rinktinė pasirengimą Europos čempionatui pradės liepos 15 dieną. Prie komandos vairo sugrįžęs vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas į pirmąją treniruočių stovyklą pakvietė 15 krepšininkų, tarp kurių yra ir kylančios žvaigždės: Jonas Valančiūnas, Donatas Motiejūnas bei Mindaugas Kuzminskas.

Prieš 2013-ųjų Europos čempionatą, kuris rugsėjo 4 – 24 dienomis vyks Slovėnijoje, Lietuvos rinktinė sužais 12 kontrolinių rungtynių, 8 iš jų — Lietuvoje. Po mačų Kėdainiuose ir Kaune (rugpjūčio 6-ąją) komanda apsilankys Panevėžyje ir šiame mieste du kartus susitiks su Švedijos rinktine (rugpjūčio 12 ir 14 dienomis). Rugpjūčio 21-23 dienomis Lietuvos krepšininkai kartu su Rusijos, Čekijos ir Suomijos rinktinėmis dalyvaus turnyre Vilniuje, o pasirengimą Europos čempionatui užbaigs rugsėjo 1 dieną Kauno „Žalgirio arenoje“ maču su gruzinais.

„Norime, kad Lietuvos rinktinė ir į komandą sugrįžęs treneris J. Kazlauskas pajustų kuo didesnį palaikymą, todėl visų draugiškų rungtynių bilietų, kuriais prekiauja „Tiketa“, kainos prasideda nuo 5 litų (plius mokesčiai). Visi, norintys įsigyti itin pigius bilietus, tai gali padaryti iki liepos 15 dienos 12 valandos. Vėliau bilietai brangs“, – pasakojo M. Balčiūnas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.