Jau šį šeštadienį miesto parke vyks tradicinė Agurkų šventė, kurioje akys raibs nuo valgomų gėrybių, gražių dirbinių, o kojos pačios kilnosis nuo šaunios muzikos.

Jau nuo trečios valandos po pietų šurmuliuos mugė, o penktą valandą, pievoje virš parko estrados, savo kulinarinį paveldą, amatus ir muzikantus pristatys visos rajono seniūnijos. Šiais metais ragautuvių programa ypatinga – Kėdainių krašto seniūnijas savo kulinariniu paveldu papildys visi Lietuvos regionai.

Aukštaitiją atstovaus šių metų šakočių kepimo čempionato nugalėtojas – Ukmergės rajono Užugirio edukacijos centras. Dalyvaukite aktyviai – bus galima ir patiems prisidėti prie šakočių kepimo proceso, ir pasivaišinti! Žemaitišką kastinį, kanapes ir cibulynę pristatys Telšių rajono sodybos „Kontena” šeimininkės. Dzūkijos grybienę virs Varėnos rajono Marcinkonių kaimo bendruomenė, o „Zanavykų ragaučių” gamins Suvalkijos atstovai – bendrovė „Gulbelė” iš Šakių. Mažąją Lietuvą atstovaus turizmo įmonių ir asmenų grupė „Panemunių turai”, kuri pakvies pasigardžiuoti ant žarijų keptais žiobriais.

Parke vyks tradicinės šeimininkių varžytuvės, floristinės kompozicijos kūrimas, bus pramogų vaikams. Šeštą valandą į dvidešimtąją Agurkų šventę susirinkusius kėdainiečius ir miesto svečius sveikins rajono meras Saulius Grinkevičius.

Vakare, nuo šeštos iki devintos valandos vakaro, parko estradoje koncertuos įvairaus stiliaus muzikinės grupės.
Šventės organizatoriai ir rengėjai – Kėdainių rajono savivaldybė ir Kėdainių kultūros centras – linki visiems geros nuotaikos ir smagių įspūdžių!

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.