Įkvepiančios gurmaniškos pramogos pasiekė ir Lietuvos vidurį. Maistą, naujas pažintis, pokalbius, linksmybes ir nuotykius mėgstančius kėdainiečius kovo 10 dieną kviečiame dalyvauti europietiškų tradicijų renginyje – „Running Dinner“.

Nepraleiskite progos išbandyti naujovės

Populiarioji „Running Dinner“ (arba „Nomhop Dinner“) – unikalus gero maisto mėgėjų renginys. Tai vakarienė mieste su nepažįstamais žmonėmis jų namuose ar kitose pasirinktose vietose. Tokia miestietiška pramoga – naujas nuotykis ir galimybė smagiai praleisti laiką.

„Running Dinner“ iniciatyva atkeliavo iš unikalių kulinarinių tradicijų šalies Prancūzijos. Renginiai ne vienerius metus sėkmingai vyksta Paryžiuje, Amsterdame, Stokholme, Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Kėdainiuose vakarienė organizuojama pirmą kartą. Renginys nemokamas.

Kaip vyksta vakarienė?

Oficialioje platformoje https://nomhop.com/dine_events/170/ užsiregistravusios komandos tuo pačiu metu, tame pačiame mieste, tik skirtingose vietose ruošia arba užkandžius, arba karštą patiekalą, arba desertą. Kiekvienas vakarienės etapas pradedamas komandos nurodytoje vietoje, tam tikrą valandą (17:00; 19:00 ir 21:00).

Komandos vyksta vienos pas kitas į svečius, susipažįsta ir ragauja paruoštus patiekalus. Per vakarą skirtingos komandos apsilanko 3 vietose ir paragauja 3 skirtingų patiekalų bei susipažįsta su naujais žmonėmis.

Komanda gamina tik vieną patiekalą. Vaišintis kitu patiekalu vyksta jau į kitus namus. Renginys prasideda 17:00 valandą.

Kas gali dalyvauti?

Įprastai tokio tipo pramogas renkasi progresyvūs originalių patirčių nebijantys miestiečiai ir miesto svečiai. Norintiems dalyvauti renginyje tereikia noro patirti naujų įspūdžių, drąsos priimti šį originalų iššūkį ir meilės maistui.

Vakarienės dalyviams labai svarbu kūrybiškumas ir komunikabilumas. Kulinariniai sugebėjimai gali būti ir minimalūs. Nereikia stebinti prabanga. Vakarienės sėkmę lemia originalumas, išradingumas, linksmas ar netikėtas patiekalų pateikimas ir nuoširdus bendravimas.

Jums tereikia iki vasario 28 dienos užsiregistruoti https://nomhop.com/dine_events/170/. Komandą gali sudaryti 2–4 žmonės. Dalyviai gaus visas instrukcijas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.