Kėdainiečiai vyrai puikiai žino, kad Janušavos ir A. Kanapinsko gatvių kampe esančiame paslaugų centre galima pamaloninti tai, kas brangiausia – moteris ir savo automobilius. Mat čia jau dvejus metus viename pastate draugauja grožio ir švaros specialistai.

„Kielėje“ dirbančios kirpėjos pastebėjo, kad vyresnės kėdainietės linkusios į konservatyvumą, o jaunos merginos nebijo eksperimentuoti.

„Kielėje“ dirbančios kirpėjos pastebėjo, kad vyresnės kėdainietės linkusios į konservatyvumą, o jaunos merginos nebijo eksperimentuoti.

Liudmila ir Kęstutis Kolojanskai plynoje vietoje pastatė naują pastatą ir jame įkūrė būtinų paslaugų centrą.

Užpildė tuščią nišą
„Dar nebaigę statybų intensyviai galvojome, ko Kėdainiams reikia ir ką galime pasiūlyti. Abu su vyru kėlėme patiems aktualius rūpesčius. Man, moteriai, niekada negana grožio procedūrų, o jam, vyrui, nuolat rūpi automobilis. Ilgai nesiginčiję nutarėme užpildyti tada buvusias spragas: vyras pradėjo rūpintis automobilių plovyklos įrengimu, o aš subūriau moterų karalystės kolektyvą.
Toks sumanymas puikiai pasiteisino. Sėkmingai gyvuojame jau dvejus metus ir paslaugų paketą nuolat praplečiame“, – apie centro atsiradimą pasakojo L. Kolojanskienė.

Pirmame centro aukšte pagal vairuotojų pageidavimus gražinami automobiliai.

Pirmame centro aukšte pagal vairuotojų pageidavimus gražinami automobiliai.

Pirmajame aukšte įsikūrusioje automobilių plovykloje dirbantys jauni vyrukai kėdainiečių mašinas gali išvalyti per porą valandų – viskas priklauso nuo pageidavimų. Jei norima tik nuplauti automobilio išorę, tai paslauga trunka trumpiau ir kainuoja tik 20 litų, jei norima išvalyti vidų, tada mašiną tenka palikti ilgesniam laikui ir pinigų valytojams reikia palikti daugiau – nuo 50 litų už paprastą ir 150 litų už cheminį valymą. Be to, nuolatinių lankytojų laukia nemažai nuolaidų ir staigmenų. „Net perpus pigiau automobiliai plaunami, jei lauke lyja lietus. Mašinų plovėjai dirba visą savaitę, net sekmadieniais. Pastebėjome, kad darbingiausios dienos plovėjams – penktadieniai. Panašu, kad kėdainiečiai savaitgaliais nori važinėti švariais automobiliais, ypač jei laukia tolimesnės išvykos“, – konstatavo plovyklos darbuotojai.
Greta automobilių plovimo, jau kuris laikas čia pat pildomi ir automobilių kondicionieriai. Netrukus centro šeimininkas planuoja kondicionierius ne tik pildyti, bet ir remontuoti.

Pradžia nuo kirpyklos
Antrajame centro aukšte gyvuojančiai moterų grožio karalystei „Kielė“ startą davė dvi gerai žinomos kirpėjos Vaida Stanevičienė ir Lina Pracevičienė. Kiek vėliau prie jų prisijungė kolegė Aida Puodžiūnienė ir kosmetologės Valentina Dautartienė bei Ugnė Buinevičienė. Vėliausiai savo paslaugas pradėjo moterims teikti kosmetologės Algė Sutkevičienė ir Rolanda Paulauskienė.
„Mums mūsų klientės labai svarbios. Norime jas apgaubti dėmesiu ir viskuo, ko reikia išpuoselėtai išvaizdai. Moteris gražiname nuo galvos iki kojų: tvarkome ir nagučius, maitiname bei stangriname odą, puoselėjame ir šukuojame plaukus. Moterys įsitikino, jog mūsų teikiamos paslaugos yra kokybiškos, nes dirbame su labai geromis medžiagomis ir darbui negailime laiko“, – sakė V. Stanevičienė.
Grožio paslaugų teikėjos džiaugiasi, kad kartu su jomis į naująjį centrą atėjo ir dauguma ištikimų klienčių. „Turime moterų, kurios su mumis draugauja jau penkiolika metų. Tai mums didelis įvertinimas ir pripažinimas. Nenorėdamos atitrūkti nuo naujausių mados tendencijų ir grožio industrijos naujienų, visos nuolat važinėjame į seminarus, ten išgirstas naujienas mokomės taikyti praktikoje“, – sakė V. Stanevičienė.

Kosmetologė Algė Sutkevičienė bet kurią moterį iš Pelenės gali paversti princese.

Kosmetologė Algė Sutkevičienė bet kurią moterį iš Pelenės gali paversti princese.

Kėdainietės grožiui neabejingos
Moteris gražinančios profesionalės vienbalsiai pripažįsta, kad kėdainietės savo išvaizdai nėra abejingos. „Moterys nori gražiai atrodyti ne tik per asmenines šventes, bet ir kasdieniame gyvenime. Kosmetikių paslaugų daugumai mūsų klienčių reikia kas mėnesį, lygiai taip pat prašoma ir atnaujinti šukuosenas. Pastebėjome, kad vyresnės moterys labiau linkusios į konservatyvumą, o jaunos merginos nebijo eksperimentų. Jos noriai išbando naujus kirpimus, plaukus prašo dažyti visokių spalvų dažais“, – darbo paslaptimis dalijosi kirpėjos.
„Kielės“ kolektyvas įsitikinęs, kad į šiuos namus kėdainietes traukia ne tik paslaugios profesionalios grožio kūrėjos, bet ir jauki centro aplinka. „Neretai mums tenka puošti nuotakas. Tai jos užsukusios pasitarti dėl grožio procedūrų paprašo ir vestuvių įžangos fotosesijos mūsų namuose. Tai gera žinia“, – pasigyrė V. Stanevičienė. Ar į moterų karalystę nežadama įsileisti vyrų? „Kol kas to neplanuojame. Tegul jie užsibūna pirmame aukšte ir pakalba apie automobilius“, – nusikvatojo grožio puoselėtojos.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.