Jau šiais metais metais Kėdainiuose esančiuose daugiabučių kvartaluose prasidės kompleksiniai darbai, kuriuos atlikus kėdainiečių gyvenamoji aplinka gerokai pagražės. Per dvejus metus bus rekonstruoti ir atnaujinti šaligatviai, gatvių atkarpos, pėsčiųjų takai ir įvažiavimai į kiemus.

„Gyventojams aktualus klausimas – automobilių statymo aikštelės, kurios bus išplėstos tiek, kiek leis sklypų detalieji planai“, – akcentavo Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.
Rajono vadovas teigia, kad į šiais metais prasidėsiantį kompleksinį atnaujinimą taip pat įeis vaikų žaidimų ir sporto aikštelių įrengimas, žaliųjų plotų tvarkymas, suolų poilsiui pastatymas.
Daugiabučių modernizacija bus pradėta nuo Liaudies ir Respublikos gatvių kvartalų, taip pat bus tęsiami jau pradėti darbai.

Pritarus siūlomam sprendimo projektui, atsiras galimybė gauti Europos Sąjungos fondų paramą projekto įgyvendinimui. Įgyvendinus projektą bus numatoma kompleksiškai atnaujinti Kėdainių miesto Liaudies-Respublikos g., J. Basanavičiaus-Respublikos g., J. Basanavičiaus-Mindaugo-Rasos g., Žemaitės g., Josvainių g. II d. daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalus (kiemus, privažiavimus į kiemus, želdynus, pėsčiųjų takus bei šaligatvius, įrengti vaikų žaidimų ir sporto aikšteles), kuriuos sutvarkius būtų pagerinta Kėdainių miesto daugiabučių kvartalų gyvenamoji aplinka ir padidintas miesto patrauklumas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.