Šiame name įvyko kraupus nusikaltimas.

Šiame name įvyko kraupus nusikaltimas.

Kauno apylinkės teismas septynioms dienoms leido suimti, kaip įtariama, savo mažametį sūnų nužudžiusią M. K.

Jos sugyventiniui G. K., kuris įtariamas bendrininkavęs nužudant bejėgiškos būklės mažametį, skirtas maksimalus trijų mėnesių suėmimo terminas.

Bylos duomenimis, 24 m. M. K. ir 28 m. jos sugyventinis G. K. šių metų sausio 25 d. mažamečiui berniukui sudavė daugybę smūgių į įvairias kūno vietas. Jam buvo padaryta daugybė kūno sužalojimų, nuo kurių jis šįryt ligoninėje mirė.

Teismas, spręsdamas kardomosios priemonės skyrimo klausimą, atsižvelgė į įtariamųjų elgesį, kuris rodo, kad jie yra pavojingi visuomenei ir būdami laisvėje vėl gali nusikalsti. Taip pat atsižvelgė į tai, kad už šį nusikaltimą jiems gresia laisvės atėmimo bausmė iki gyvos galvos, todėl pagrįstai galima manyti, kad jie gali daryti naujus nusikaltimus, bėgti (slėptis) nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ar teismo.

Teismas nutartyje pažymi, kad M. K. yra neteista, tačiau bausta administracine tvarka. Ji yra įtariama padariusi labai sunkų smurtinį nusikaltimą prieš savo mažametį sūnų. Dėl šių ir prieš tai minėtų priežasčių teismas nemato pagrindo jai skirti švelnesnę kardomąją priemonę nei suėmimą.

Skiriant suėmimą G. K., atsižvelgta į tai, kad jis yra teistas, teistumas nėra išnykęs, šį nusikaltimą jis padarė bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpiu. Jis yra ne kartą baustas administracine tvarka, o šiuo metu įtariamas padaręs labai sunkų smurtinį nusikaltimą, todėl teismas nemato galimybės jam skirti švelnesnę kardomąją priemonę.

Šias nutartis per 20 dienų galima skųsti Kauno apygardos teismui.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.