„Jei tas kaktusas būtų iškrėtęs kiaulystę ir pražydęs sekmadienį, tai jo žiedo grožio būtume ir nepamatę. Gerai, kad jis prasiskleidė šeštadienį, tai nekasdieniu reginiu pasidžiaugėme ir mes, salono darbuotojos, ir mūsų klientės“, – rodydama tiesiog užburiantį kaktuso žiedą sakė salono „Grožio studija“ šeimininkė Jūratė Skibiniauskienė.

Švelniai gelsvą žiedą kaktusas sukrovė maždaug per porą savaičių. Pamačiusios, kad dygliuotasis augalas netrukus žydės, moterys kas rytą skubėdavo pažiūrėti, ar žiedas dar neprasiskleidė.

Nuostabaus grožio žiedo laukti teko porą metų, o žydėjo jis tik vieną dieną.

Nuostabaus grožio žiedo laukti teko porą metų, o žydėjo jis tik vieną dieną.

„Žiedo grožis tiesiog užburiantis. Nenuostabu, kad jis tiesiog užburia, juk visą stebuklą tarsi atiduoda žydėdamas vieną dieną. Esame laimingos, kad galėjome tą stebuklą pamatyti“, – džiaugėsi J. Skibiniauskienė. Moteris pastebėjo, kad kraudamas žiedą augalas kiek sunyko, jo ilgi lapai tapo suglebę, tarsi apvytę.

Nepaprasto grožio žiedu nustebinusį augalą salono šeimininkei maždaug prieš dvejus metus atnešė viena klientė. „Kai viena moteris, užsukusi pas mus pasigražinti, pamatė ant palangės panašų kaktusą, tik žydintį gerokai mažesniais žiedais, pasakė, kad padovanos augalo giminaitį, tik kitaip žydintį. Gavusios dovaną, ją labai mylėjome, tačiau po metų meilė prigeso, nes ilgai laukto žiedo vis nebuvo. Kai praradome viltį pamatyti, kaip kaktusas žydi, jis mus ir nustebino. Akivaizdu, kad ir augalai moka daryti mažus stebuklus“, – sakė J. Skibiniauskienė. Po tokios staigmenos salono moterys planuoja atsidėkoti augalui jį ne tik palepindamos dažnesniu tręšimu, bet ir persodindamos į didesnį vazoną.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.