Visais laikais moterys buvo vyraujančio grožio atspindys. Jos visuomet kruopščiai rūpinasi savo išvaizda – šukuosena, makiažu ir manikiūru. Tačiau bėgant metams, mados, tendencijos  ir poreikiai skiriasi, todėl gražių rankų ir nagų paslaptį šiandien mums noriai atskleidė šios srities specialistė Jūratė Skibiniauskienė.

„Higiena ir sterilūs įrankiai turėtų būti pats svarbiausias grožio salonų vertinimo kriterijus.“

„Higiena ir sterilūs įrankiai turėtų būti pats svarbiausias grožio salonų vertinimo kriterijus.“

Šio sezono spalvų paletė
2014 metų vasaros madingiausia spalva tituluojama raudona. Ji – nemirštanti klasika. Įvairūs atspalviai nuo švelniai rausvos, smėlio iki išblukintos rožės šiemet puošia garsiausių mados namų, tokių kaip „Chanel“ ar „Christian Dior“, modelių rankas.
Vasara – spalvingas ir nuotaikingas laikotarpis, todėl šiemet siūloma neatsilikti nuo gamtos ir nepamiršti ryškių spalvų nagų lako. Mėlynos, mėtų, lašišos ir koralų atspalviai jau antri metai nepalieka vienų madingiausiųjų titulo.
Labiau konservatyvioms ar įpareigotoms darbo moterims šį sezoną siūloma puoštis niekuomet nemirštančiu prancūzišku manikiūru bei natūraliomis, matinėmis spalvomis.

Gražintis kas dvi savaites
Šiuo metu ypač populiarus yra ilgalaikis gelinis lakavimas. Šio lako spalva išlieka nepakitusi ir nenubyra net iki dviejų savaičių. Po teisingai atliktos procedūros nagai tampa stipresni ir žymiai greičiau auga.
Visų pirma žmogus, atliekantis gelinį lakavimą, neturėtų nago plokštelės pašiaušti pernelyg daug, taip išvengiama viršutinio sluoksnio pažeidimo.
Ilgalaikį lakavimą patartina atnaujinti kas dvi savaites, nesvarbu, net jei spalva ir visiškai nepakitusi. Geliniu laku nuspalvintas nagas tampa storesnis, per laiką iki kitos procedūros jis gerokai paauga. Todėl po 14 dienų nago storis jau skiriasi, o neatnaujinus manikiūro nagai skyla ir lūžinėja.

Maža kaina – apgaulinga
Namų sąlygomis manikiūrą atliekančių specialisčių esti labai daug. Tačiau tik patirtis, tinkamos priemonės ir įrankiai leidžia pasiekti geriausių rezultatų ir klientų antplūdžio.
Vienas svarbiausių reikalavimų atliekant įvairias procedūras – higiena. Namų sąlygomis gan sunku sukurti tinkamą oro ventiliaciją, kuri neleistų dulkėms ir nagų lako garams patekti į kvėpavimo takus.
Moterys, namuose atliekančios manikiūrą, klientes dažniausiai vilioja mažomis kainomis, tačiau tikrieji profesionalai, tokie kaip Jūratė Skibiniauskienė, pataria neužkibti ant šio kabliuko: „Kaip gelinis lakavimas gali kainuoti 20 litų, kai chemikalai, kuriuose laikomi visi įrankiai, ir aukštos temperatūros sterilizatorius kainuoja žymiai brangiau.“
Moterys, kurios nevengia manikiūro ar ilgalaikio gelinio lakavimo, turėtų atkreipti dėmesį, kaip laikomi naudojami įrankiai. Remiantis visomis higienos normomis, jie turėtų būti sterilizuoti ir suvynioti į atskiras servetėles. Kitu atveju kyla rizika užsikrėsti nagų grybeliu ar net hepatitu.

Kėdainietės pripažįsta klasiką
„Grožio studijoje“ dirbanti J. Skibiniauskienė pastebėjo, jog Kėdainių moterys renkasi klasikinį manikiūrą. Amerika šiuo metu diktuoja itin ryškių spalvų tendenciją, tačiau ši podiumo mada nėra jau tokia reali. „Mano klientės dažniausiai renkasi bordo ir švelnius tonus, turimo mėtų spalvos lako beveik nenaudoju“, – sakė patyrusi grožio meistrė.

Vizitinės kortelės

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.