Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos dvidešimt trečiojo turo rungtynės Kėdainiuose tarp „Nevėžio“ ir Vilniaus „MRU“ komandų baigėsi aikštės šeimininkų pergale rezultatu 5:0 (2:0).

Gimtadienio dieną Evaldas Kugys prie „Nevėžio“ pergalės prisidėjo dviem įvarčiais.

Itin gražių emocijų triuškinančia kėdainiečių pergale pasibaigusi dvikova paliko puolėjui Evaldui Kugiui. Gimtadienį rungtynių dieną šventęs Evaldas pelnė du įvarčius. Po pirmojo komandos draugų jubiliatas buvo netikėtai pasveikintas – pamėtytas į orą, kaip ir pridera gimtadienio dieną.

Aktyviai pradėjusioms kėlinį ekipoms rezultatyvias progas kurti sekėsi gana sunkiai. Nors ekipos pakankamai aktyviai atakavo varžovus, tačiau drausmingai žaisdamos gynyboje kilusius išpuolius komandos sėkmingai nutraukdavo. Visgi pirmajam kėliniui einant į pabaigą Simonui Babiliui pavyko pralaužti varžovų vartus ir „Nevėžį“ jis išvedė į priekį – 1:0. Neteko laukti ir antrojo įvarčio, kai likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos įvarčiu pasižymėjo Evaldas Kugys – 2:0. Iki kėlinio pabaigos varžovams rezultato sušvelninti nepavyko.

Antrajame kėlinyje, nors kamuolio kontrolė dažniau priklausė aikštės šeimininkams, progų pasižymėti turėjo ir viena, ir kita ekipa, tačiau kamuolys kurį laiką varžovų vartų nepasiekė. 74–ąją minutę dubliu pasižymėjo ir ekipos pranašumą padidino Evaldas Kugys – 3:1. Likus dešimčiai minučių iki kėlinio pabaigos varžovus dar vienu įvarčiu nubaudė Simonas Babilius, o paskutinį rungtynių tašką 91–ąją minutę padėjo ir „Nevėžio“ pergalę užtvirtino taiklus Gajaus Kulbio įvartis. Po arbitro švilpuko savo vartus išsaugoję „sausus“ kėdainiškiai šventė užtikrintą pergalę rezultatu – 5:0.

Pirmajame šių ekipų susitikime buvo pasiektos lygiosios – 1:1.

Kitas rungtynes po savaitės „Nevėžis“ žais išvykoje su Vilniaus „Žalgirio B“ vienuolike.