„Gal galite padovanoti Ukrainos vaikams, gyvenantiems fronto ruože, drabužėlių, žaislų, kitų vaikų reikmenų? Ypač reikia batukų, tinka ir geros būklės panešioti“, – to prašo Kėdainių lietuvių ir švedų draugija ir aktyvus visuomenininkas Jonas Ohmanas.

J. Ohmanas su savo organizacija „Mėlyna ir geltona“ daiktus nuveš į Donbasą ir išdalins vaikams, kurie gyvena arti fronto, kartais prie pat pavojingo kontakto linijos.

Akcija vykdoma iki birželio 14 dienos. 15-ąją daiktai bus išvežti į Vilnių. Suprantama, jei pristatysite vėliau, tikrai rasime, kaip juos perduoti.

Kaip žinia, J. Ohmanas su savo įkurtos organizacijos VšĮ „Mėlyna ir geltona“ („Blue/Yellow“) bendraminčiais nuo 2014-ųjų teikia humanitarinę ir karinę pagalbą. Už nuveiktus darbus organizacijos nariai ne kartą buvo apdovanoti.

J. Ohmano teigimu, Lietuva yra viena iš pasaulio šalių, kuri labiausiai ir efektyviausiai remia Ukrainą tiek humanitarine, tiek karine forma.

Tegul mus vienija mėlyna ir geltona: švedus, kėdainiečius, ukrainiečius, − šių žmonių šalies pagrindinės vėliavos spalvos.

Kreipkitės tel. 8 683 58 525 arba rutasvd@gmail.com.

Rūta Švedienė, Kėdainių lietuvių ir švedų draugijos pirmininkė

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.