Gegužės 30 d. jau trečią kartą įvyko Kėdainių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių savivaldos institucijų konkurso „Savivalda – mes“ apdovanojimai, kuriame buvo pagerbtos geriausios mokinių savivaldos.

Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius džiaugėsi, kad kasmet vis daugiau prisijungia mokinių savivaldų, kurios teikia savo idėjas ir pasiūlymus.

„Manau, kad būtina kuo anksčiau moksleivius supažindinti, kas yra savivalda. Džiugu, kad mokyklos kasmet vis gausiau prisijungia prie konkurso. Tai rodo, kad vaikams savivalda yra įdomi, nes jie pateikė naudingų pasiūlymų ir idėjų, kaip pasiekti puikių rezultatų drauge“, – kalbėjo S. Grinkevičius.

Padėkomis ir dovanomis buvo apdovanotos penkios ugdymo įstaigos. Jas atrinko komisija, kurią sudarė komisijos pirmininkė, mero pavaduotoja Olga Urbonienė, Kėdainių rajono mokinių tarybos pirmininkė Karolina Pralgauskytė ir savivaldybės administracijos vyr. specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė) Audronė Stadalnykienė.

Kėdainių šviesiosios gimnazijos mokinių savivalda apdovanota už kūrybiškumą, gerosios patirties sklaidą ir aktyvų dalyvavimą Kėdainių rajono mokinių tarybos organizuojamose veiklose.
Kėdainių rajono Josvainių gimnazijos mokinių savivalda – už puikų mokinių interesų atstovavimą, aktyvumą ir gerosios patirties sklaidą.

Kėdainių rajono Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos mokinių savivalda – už kūrybiškumą, bendruomeniškumą ir aktyvų dalyvavimą Kėdainių rajono mokinių tarybos organizuojamose renginiuose.

Kėdainių rajono Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos mokinių savivalda – už aktyvią veiklą, formuojant mokyklos mokinių savivaldą.

Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos mokinių savivalda – už kūrybiškumą ir aktyvumą, dalyvaujant Kėdainių rajono mokinių tarybos organizuojamose renginiuose.

Konkurso tikslas – stiprinti rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių savivaldas bei skatinti institucijų aktyvumą, bendruomeniškumą, kūrybiškumą, aktyvumą ir dalijimąsi gerosiomis patirtimis.

Konkursą vykdo Kėdainių rajono mokinių taryba, įgyvendinanti Kėdainių rajono mokinių savivaldos plėtros 2018 metų programą, kuri finansuojama Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. 2018 m. programos vykdymui skirta 2500 Eur.

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.