Geriausia socialine darbuotoja šiais metais iš 9 pasiūlytų kandidačių išrinkta Šėtos seniūnijos socialinė darbuotoja Vitalija Mikėnaitė, visą širdį ir jėgas atiduodanti darbui su garbaus amžiaus žmonėmis.

Rugsėjo 27-ąją Kėdainių rotušėje iškilmingai paminėta socialinių darbuotojų diena. Šventės metu rajono meras Saulius Grinkevičius paskelbė ir apdovanojo geriausią socialinę darbuotoją mūsų krašte. Atsakingą ir sunkų darbą atliekančioms moterims Kėdainių rajono savivaldybės meras įteikė padėkas, dovanas, o rinkimų nugalėtojai – ir 1000 eurų savivaldybės įsteigtą premiją.

„Nelengva dirbti su žmonėmis, kurie yra gyvenimo nuskriausti. Jie dažniau būna nepatenkinti gyvenimu, dažniau pyksta, o jums reikia tai sugerti, perleisti per savo gerumo, nuoširdumo, meilės prizmę. Tai neįkainojama. Devynios nominantės Geriausio socialinio darbuotojo vardui – tik maža dalelė, nes tarp jūsų tikrai yra daugybė nuoširdžių, gerų savo srities specialistų. Sveikinu jus dar kartą su profesine švente ir linkiu visa ko geriausio. O svarbiausia, kad jūsų širdyse išliktų meilė tiems žmonėms, kuriems jūs esate reikalingos“, – nuoširdžius linkėjimus Kėdainių krašto socialiniams darbuotojams išsakė meras S. Grinkevičius.

„Tai atsakinga akimirka, įpareigojanti nenuvilti žmonių ir ateityje, tiesti pagalbos ranką visiems, kam jos reikia. Labai džiaugiuosi ir noriu visiems padėkoti“, – jaudindamasi kalbėjo vienuolika metų socialinį darbą dirbanti V. Mikėnaitė. Moteris pabrėžė, kad jos darbas nebūtų sėkmingas be kolegų, kitų komandos narių palaikymo ir pagalbos.

Socialiniams darbuotojams ir į miesto rotušę gausiai susirinkusiems svečiams savivaldybė dovanojo nuotaikingą dainininkų Deivio ir Renatos Norvilų koncertą. Jausmingas ir nuoširdus pasirodymas nepaliko abejingų.

Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai mūsų rajone surengti antrą kartą.

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.