Plinkaigalio kaime sudegė gyvenamojo namo stogas ir daiktai.

Spalio 1-osios, sekmadienio paryčiais Krakių seniūnijoje, Plinkaigalio kaime kilęs gaisras be pastogės paliko gerais darbais žinomą ir aplinkinių gerbiamą šeimą.

5 val. 13 min. Kėdainių ugniagesiai gavo pranešimą, kad Plinkaigalyje dega gyvenamasis namas. Atvykus namo stogas degė atvira liepsna, kurios gesinti atskubėjo net keturios ugniagesių komandos iš Kėdainių, Krakių, Dotnuvos, Josvainių.

Kiek daugiau nei po valandos gaisras buvo likviduotas, laiku į lauką išnešti du dujų balionai. Tačiau sudegė visas namo stogas, viduje buvę daiktai. Gaisro priežastis nustatinėjama, tačiau patys nukentėjusieji spėja, kad ugnis galėjo įsiplieksti nuo kraunamo telefono, pakrovėjo ar elektros kištukinio lizdo. Namo išorė – iš gelžbetonio, tačiau karkasas buvo medinis, vidus buvo apkaltas plastikinėmis dailylentėmis.

Danutės ir Petro Lavreckų šeimoje užaugo keturi savi vaikai, o šiuo metu geradariai globoja du paauglius berniukus, 16 ir 17 metų. Gaisro metu rankas apdegė namo šeimininkė, skubėjusi gelbėti vieno iš vaikų ir paimti dokumentų. „Mama, tėtis ir berniukai šiuo metu labai sukrėsti, jie glaudžiasi pas kaimynus. Kol kas jie nežino, kur gyvens per žiemą, ką darys toliau. Reikia atsigauti… Žmonės jau sunešė rūbų, daiktų, už tai esame labai dėkingi“, – pasakojo nukentėjusios šeimos dukra Vaida.

Pasak Krakių seniūnijos seniūno Jono Dalboko, Plinkaigalio kaime stovi tuščių namų, viename iš jų galbūt galės prisiglausti gaisre pastogė netekusi šeima.

Šeimai pravarti bet kokio dydžio finansinė parama. Paaukoti galite pervesdami lėšų į banko sąskaitą LT767300010022974399 (Petras Lavreckas), nurodydami paskirtį „Parama“.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.