Vasariškai karštą gegužės 13-osios sekmadienį, 13 val. Kėdainių arenoje jau antrąjį kartą Tarptautinės šeimos dienos proga, kuri minima gegužės 15-ąją, visai Kėdainių krašto bendruomenei buvo surengta šventė „Kartu išvien kasdien“. Ši Kėdainių rajono savivaldybės organizuojama šventė skirta visiems, kuriems šeima – pati didžiausia ir svarbiausia vertybė. Šventėje dalyvavęs Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius su žmona Aldona ir paveikinęs susirinkusius mažiuosius ir didelius šeimos narius pažymėjo, kad Šeimos dienai yra parinkta puiki data, kuri minima ir švenčiama tarp dviejų brangiausių mūsų švenčių: gegužės pirmojo sekmadienio – Motinos dienos ir birželio pirmojo sekmadienio –Tėvo dienos.

,,Turbūt sutiksime, kad visą, ką mes turime geriausio, ką mes atsinešame į savo gyvenimą yra mūsų šeimų dėka. Jeigu mes esame dori, sąžiningi, mylintys vieni kitus, norintys padėti vieni kitiems, tikintys savo šeima ir savo valstybe, visa tai atkeliavo iš mūsų tėvelių, senelių. Šeima yra svarbi ir suaugusiems, nes turėdamas šeimą, turi galvoti apie ją, rūpintis ja, turi perduoti savo vaikams, kas joje yra geriausio. Šeima tai meilė, kuri yra visa ko pradžia”, – sveikindamas su Šeimos diena, teigė rajono vadovas S. Grinkevičius.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Šventėje koncertavo dainininkė Jūratė Miliauskaitė ir jos vadovaujamos muzikinės vaikų ir jaunimo grupės „CACA“, „SAULĖS VAIKAI“, „L.DO“. Kėdainių rajono 11 seniūnijų linksmosios komandinės, sportinės varžybos „Kartu – išvien – kasdien“, ragino ne tik sportuoti, bet ir nuoširdžiai pasijuokti. Šventėje itin didelio susidomėjimo sulaukė „Linksmojo lagamino“ animatoriai, kurie mažiesiems šventės dalyviams piešė veidukus, darė spalvingas šukuosenas, mokė lankstyti balionus, ragino atlikti muzikines ir kūrybines užduotis, dalyvauti aktyviuose žaidimuose, estafetėse.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.