Vėlyvą šeštadienį, apie 23 valandą, užsiliepsnojo Gegučių gatvės automobilių stovėjimo aikštelėje nakčiai paliktas „Volkswagen Passat“.

,,Volkswagen Passat“ sudegė nepataisomai.

,,Volkswagen Passat“ sudegė nepataisomai.

Atskubėję priešgaisrinės tarnybos gelbėtojai jau nedaug galėjo padėti – atvira liepsna degęs ,,Volkswagen Passat“ supleškėjo nepataisomai.
Netrukus išaiškėjo, kad padegtasis automobilis – netoliese gyvenančio policijos komisariato Operatyvaus valdymo poskyrio specialisto 31 metų Aurimo M. nuosavybė.
Respublikinė žiniasklaida skubiai išplatino žinią, kad Aurimo M. automobilis padegtas tyčia – esą taip keršyta už tarnybinę veiklą.
Įtarimus padegimu didina tai, jog aptiktas išdaužtas ,,Volkswagen Passat“ langas. Vadinasi, pro jį į saloną galėjo būti šliūkštelėta degaus skysčio.
Tačiau Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Virginijus Stogevičius padegimo versiją vertina atsargiau: ,,Ji neatmetama, bet ir neįrodyta. Kaip, pavyzdžiui, paaiškinti tai, kad pirmiausiai užsidegė variklio skyrius, o salone, į kurį esą šliūkštelėta benzino, ugnis siautėjo kur kas mažiau.“
Padegimo versijos šalininkai teigia, kad benzinu galėjo būti aplietas ir ,,Volkswagen Passat“ variklio dangtis. Tikrąją gaisro priežastį tikimasi nustatyti per pradėtą ikiteisminį tyrimą.
Aurimas M. tikina patyręs 5 tūkst. litų nuostolį. Sudegintas jo automobilis buvo pagamintas 1998 metais. Gaisras kilo tuo metu, kai pareigūnas nedirbo.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.