Kėdainių rajono savivaldybėje pirmą kartą svečiavosi vienintelės Lietuvoje draugystės, bendravimo telefonu ir pagalbos linijos garbaus amžiaus žmonėms „Sidabrinė linija“ įkūrėjai Marius ir Kristina Čiuželiai.

Susitikime su kėdainiečiais svečiai pristatė savo veiklą, projekto tikslus ir uždavinius. Taip pat kvietė prisijungti prie projekto veiklos.

Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Olga Urbonienė pasidžiaugė organizacijos veikla ir dėmesiu garbaus amžiaus žmonėms, ko šiandien pritrūksta.

„Sidabrinė linija“ – tai nemokama emocinės paramos, draugystės ir bendravimo telefonu paslauga vienišiems, atskirtį ir izoliaciją patiriantiems garbaus amžiaus žmonėms, padedanti išgyventi psichologinius sunkumus, susirasti telefoninį draugą, kuris reguliariai paskambins pasidomėti, kaip sekasi, paklausti, kaip žmogus jaučiasi, pasiūlyti pagalbos. Prireikus pagalbos, jaučiant poreikį būti išklausytam ar tiesiog norint susirasti bendramintį nuolatiniam bendravimui telefonu, galima skambinti nemokamu telefonu 8 800 800 20. „Sidabrinės linijos“ atstovai jus išklausys, suteiks pagalbą, patars ir užregistruos draugystės ir bendravimo telefonu paslaugai.

Registruotis į „Sidabrinę liniją“ gali patys senoliai arba juos užregistruoti gali artimieji, draugai ir kaimynai, juos prižiūrintys socialiniai darbuotojai, slaugytojai, savanoriai ar kiti geros valios žmonės.

Kėdainių rajono savivaldybės inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.