Pirmadienio rytą atsitiktinai pro garažų bendriją „Signalas“, esančią P. Lukšio gatvėje, ėjusi opraeivė pastebėjo, jog dega vienas garažas. Moteris apie ugnies iautulį nedelsdama pranešė ugniagesiams.

Pirmadienio rytą ugnis Kėdainiuose visiškai suniokojo ketverių metų „Toyota Yaris“.

Pirmadienio rytą ugnis Kėdainiuose visiškai suniokojo ketverių metų „Toyota Yaris“.

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugiagesių komandai atvykus į nelaimės vietą, pirmiausia teko išlaužti garažo duris. Viduje buvo 2009 metų automobilis „Toyota Yaris“, įvairių daiktų. Gaisro metu sudegė automobilis ir kitas garaže buvęs turtas, dūmų prisirinko į kaimyninius garažus.
Preliminari gaisro priežastis – garažo kampe buvusi metalinė krosnelė. Įvykio vietoje susirinkę gretimų garažų savininkai pasakojo, kad sudegusio garažo savininkas jį buvo užleidęs kitam žmogui, kuris čia remontuodavo automobilius. Jų žiniomis, sudegęs automobilis buvo baigiamas remontuoti ir turėjo būti parduotas.
Degusio garažo kaimynai teigė, kad nelaimę galėjusi sukelti krosnelė buvo kūrenama beveik nuolat, iš kamino ant garažo stogo dažnai kildavo dūmai. Neatmetama, kad dūmai ir galėjo suklaidinti garažų savininkus, kurie nieko blogo neįtardami ilgą laiką nepastebėjo gaisro.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.