Ką tik baigėsi beveik pusę metų trukę interaktyvūs ekonomikos kursai. Vyresniųjų klasių moksleiviams skirtoje grupėje tarp geriausiųjų pateko ir Kėdainių „Atžalyno“ gimnazistė Kristina Granauskaitė.

Kėdainių „Atžalyno“ gimnazistė K. Granauskaitė, sėkmę išbandžiusi „Ekonomika aktyviai“ kursuose, yra pasiryžusi dalyvauti ir kitąmet.

Kėdainių „Atžalyno“ gimnazistė K. Granauskaitė, sėkmę išbandžiusi „Ekonomika aktyviai“ kursuose, yra pasiryžusi dalyvauti ir kitąmet.

Iš viso šiuose Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) organizuojamuose kursuose dalyvavo per 2000 moksleivių iš visos šalies. Laisvalaikiu ekonomika besidominčią vienuoliktokę K. Granauskaitę į juos pastūmėjo mokytoja Audra Rutkauskienė.
Jau 17 metų ekonomikos bei verslo vadybos mokanti A. Rutkauskienė įsitikinusi, kad tokie kursai – šaunūs ir reikalingi: „Per pamokas daugiausia pateikiama teorinių žinių, o šie kursai suteikia progą jas taikyti praktikoje.“
Kursai „Ekonomika aktyviai“ – nemokami, vyko internetu, tad kiekvienas moksleivis galėjo dalyvauti jam patogiu grafiku.
Visi prisiregistravusieji medžiagą, vaizdo įrašus bei užduotis galėjo rasti specialiai šiems kursams sukurtame tinklalapyje, diskusijoms buvo pasitelktas ir socialinis tinklas „Facebook“.
Kristinai šie kursai netapo dideliu iššūkiu: „Visos užduotys buvo pateiktos iš karto. Jas išsprendžiau per maždaug vieną praėjusio spalio savaitę ir spėjau pamiršti. Įvertinimą sužinojau tik dabar. Žinoma, maloniai nustebau.“
Vienu iš labiausiai kursuose įsimintinų dalykų Kristinai tapo istorija, kaip sugedusį ir neveikiantį telefoną galima iškeisti į „Porsche“ automobilį. „Turintieji pakankamai atkaklumo žingsnis po žingsnio tai iš tiesų gali padaryti“, – sakė mergina.
Trisdešimt kursuose geriausiai įvertintų moksleivių bus apdovanoti pakvietimais į Lietuvos laisvosios rinkos instituto organizuojamą vasaros stovyklą.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.