Maždaug per dvi šios savaitės paras – antradienį ir pirmadienį – rajone užregistruoti trys smurto šeimose protrūkiai. Visur neapsieita be alkoholio.

SmurtasNaktį į antradienį. tepraėjus apie 40 minučių naujosios paros, 53 metų Pašušvio (Krakių sen.) gyventojas namuose du kartus spyrė 43 metų sugyventinei.

Agresyvaus pašušviškio kraujyje aptikta 3,09, o jos sumuštos moters – 0,99 promilė alkoholio.

Vos šiek tiek anksčiau, balandžio 28-ąją, apie 23 valandą 25 minutės, namuose smurtavo 37 metų josvainietis: jis smogė kumščiu savo 25 metų broliui.

Mušeikos kraujyje aptikta 3,44, o nukentėjusiojo – 2,41 promilė alkoholio.

Dar vieno smurto protrūkio Josvainių seniūnijoje būta balandžio 28-osios popietę: apie 13 valandą 59 metų Galulaukių kaimo gyventojas namuose sumušė 63 metų sugyventinę.

Abu šie galulaukiškiai taip pat buvo neblaivūs: vyro kraujyje aptikta 2,58, o moters – 1,77 promilės alkoholio. Sugyventinis po šio smurto protrūkio buvo uždarytas į areštinę.

Primename, kad Lietuvoje galiojančiu normatyvu nustatyta, jog girtumas, kai kraujyje aptinkama iki 1,5 promilių alkoholio, laikomas lengvu, nuo 1,50 iki 2,50 promilių – vidutiniu, o per 2,50 promilių – sunkiu.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.