Atvira liepsna degė medžio pjuvenų angaras.

Atvira liepsna degė medžio pjuvenų angaras.

Birželio 16 d., prieš 16 val. Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bei savivaldybės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai skubėjo į Kėdainių pramonės rajoną. Gautas pranešimas, kad dega Biochemikų gatvėje įsikūrusios UAB „Lignineko“ bendrovės angaras. 

Nuvykus paaiškėjo, kad angaras degė atvira liepsna. Jame bendrovė laikė medžio pjuvenų atsargas. Elektra angare įvesta nebuvo dėl saugumo sumetimų. Šalia angaro buvo sudėti maišai su lignino biokuro atsargomis. Susmulkintas ir išdžiovintas ligninas kaip biokuras naudojamas pramoninėse katilinėse.

Liepsnas gesino gausios ugniagesių pajėgos, jiems talkino ir įmonės darbuotojai. Įsišėlusios liepsnos ryte surijo pastato stogo perdangas, įskilo pastato sienos, buvo supilta apie 1200 m³ pjuvenų, apie 1400 t fasuoto lignino.

Pirminiais duomenimis, liepsnos įsišėlti galėjo nuo visai šalia esančio kamino.

Praėjusius valandai nuo gaisro pradžios, gaisro gesinimo darbus perėmė skubiai atvykusios ugniagesių gelbėtojų pajėgos iš Kauno. Pastatas sudegė visiškai, tad imtasi gelbėti šalia esančius maišus su lignino biokuru.

Nuostoliai nustatinėjami.

gaisras3

Liepsnas gesino gausios ugniagesių pajėgos.

Liepsnas gesino gausios ugniagesių pajėgos.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.