,,Be abejonės, visos Baltijos šalys bus okupuotos“, – toks dar ne taip seniai Rusijos Dūmos vicepirmininko pareigas ėjusio Vladimiro Volfovičiaus Žirinovskio pareiškimas neseniai skambėjo Lietuvos žiniasklaidoje.

Kažin, ar tai – asmeninė V. Žirinovskio, ar visos Rusijos Dūmos (parlamento) nuomonė? Jei vienas Rusijos parlamento narių grasina mums okupacija, gal jau laikas kaupti džiūvėsius? Ką apie tai mano į Seimą išrinkti kėdainiečiai?

V-GapsysSeimo pirmininko pirmasis pavaduotojas Vytautas Gapšys:
„Niekas negali grasinti nepriklausomai valstybei. Ir Lietuva, ir jos nepriklausomybė turi būti gerbiamos. Nenoriu plačiau komentuoti iš p. Vladimiro Žirinovskio lūpų išgirstų pasisakymų, nes tai būtų per didelė garbė jo kalboms, bet į kiekvieną tokį grasinimą reaguoju rimtai, nežiūriu į tai kaip vien į humorą, ironiją ar nevykusią frazę“.

 

 

 

 

 

j.-KondrotasSeimo narys Jonas Kondrotas:
„Žinodamas, kad Vladimiro Žirinovskio žodžiai nėra oficiali Rusijos valdžios pozicija, aš, kaip Lietuvos Respublikos pilietis ir Seimo narys, pabrėžiu, kad tokius politiko pareiškimus vertinu kaip provokaciją. Tai yra mano asmeninė pilietinė nuomonė, o oficialius pareiškimus tokiais jauriais tarptautinės politikos klausimais turi reikšti ir komentuoti mūsų šalies oficialūs pareigūnai, formuojantys Lietuvos užsienio politiką“.

 

 

baltraitiene1Seimo narė Virginija Baltraitienė:
„Yra toks lietuvių liaudies posakis – „Duok durniui kelią“. Taip į Žirinovskį ir jo pasisakymą sureagavo mūsų šalies vadovai. Bet ar tai tikrai yra tik vieno Rusijos politikos radikalo pašūkčiojimas? Manau, kad ne. Tikrai manau, kad Žirinovskio pasisakymas atspindi tam tikros dalies Rusijos politikų ir gyventojų(nacionalistų) nuomonę. Nemanau, kad reikia mums pulti ir aiškintis tarpusavio santykių, bet Žirinovskio pasisakymas dar kartą parodo, kad turime nepamiršti, kas mūsų kaimynas ir kokie jo tikslai, nors tai ir ,,ištransliuojama” vieno radikalo lūpomis. Visi turime suprasti, kad karinio puolimo nebus, bet kad Rusija siekia didinti savo įtaką Pabaltijo šalyse, matosi akivaizdžiai. Bendrauti su kaimynu būtina, nes tai didžiulė rinka mūsų verslui, bet jokiu būdu negalime spręsti ekonominių problemų, pamiršdami pamatinę Lietuvos vertybę – Laisvę ir Nepriklausomybę. Todėl tokie politikų radikalų, kaip šiuo atveju Žirinovskio, pasisakymai neturi būti vertinami kaip pavienio išsišokėlio pasisakymai“.

Klausė Vaida Masilionytė

 

 

 

 

 

 

About The Author

Related Posts

4 Responses

 1. MilkHinchWar61y

  http://www.transportoid.pl/ok-recykling
  Shopping for a used or new car could be a hard procedure should you not know what you will be carrying out. By educating yourself about automobile purchasing prior to head to the car dealership, you possibly can make issues less difficult on your own. The following advice will help your upcoming buying journey be enjoyable.

  Generally deliver a auto technician alongside when buying a fresh car. Car retailers are popular for offering lemons and you do not need to be their after that target. Provided you can not have a mechanic to check out automobiles with you, a minimum of make certain you have him take a look at final option prior to buying it.

  Know your limitations. Before starting purchasing for your automobile or pickup truck, determine what you can afford to spend, and stay with it. Don’t forget to add interest in your estimations. You will definitely pay out around twenty percent as an advance payment also, so be ready.

  Before seeing a dealer, know what type of vehicle you need. Study all of you options ahead of store shopping in order to determine what works well with your budget and family needs. Do your homework to learn how much you must be paying to get a prospective auto.

  Prior to signing any deal take the time to study each line, including the small print. When there is nearly anything listed that you simply do not recognize, do not indicator up until you have an response that you recognize. Unsavory salesmen may use a legal contract to put in many fees which were not mentioned.

  Should you keep the preceding suggestions under consideration next time which you go purchasing a vehicle, you will end up more likely to get a good deal. Investing in a car lacks to be a head ache. Simply use the information out of this post and you could get the car you would like with a excellent cost.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.