Gaisrą gesinti atvyko gausios ugniagesių pajėgos.

Šiandien po pietų, apie 13.34 val. gautas pranešimas, kad kilo gaisras „Kėdainių konservų fabrikas” pastate. Didelis dūmų stulpas buvo matomas ne tik Kėdainiuose, bet ir Pelėdnagių gyvenvietėje. 

Į įvykio vietą pasiųstos gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos, atvyko ir greitosios medicinos pagalbos brigada. Pirminiais duomenimis, nukentėjusiųjų nebūta. Visi įmonėje dirbę darbuotojai buvo evakuoti.

Pasak Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pavaduotojo Sergejaus Muchino, gaisro židinys – pagalbinėse patalpose esantis atliekų konteineris.

„Pats gaisro židinys buvo šiukšlių konteineryje, kuriame buvo talpintos pramoninės atliekos – plėvelės, popierius. Liepsna nuo konteinerio persimetė ir ant pastato stogo dangos. Nuostoliai – dideli, nes tai yra pramoninis objektas, tad net dėl menkiausio įvykio yra skaičiuojami nemaži nuostoliai”, – sakė viršininko pavaduotojas.

Per pusvalandį ugnis lokalizuota. Užgesinus liepsnas, prasidėjo ardymo darbai bei vėdinamos patalpos, mat degusių atliekų dūmai pasižymi aitrumu bei nuodingumu.

Liepsnos buvo persimetusios ir ant stogo.

Gaisrą gesino gausios ugniagesių pajėgos: Kėdainių miesto priešgaisrinės tarnybos, taip pat ir rajoninės ugniagesių komandos, atvyko ir keturios autocisternos.

Gaisro priežastys bus nustatytos tyrimo metu. Neatmetama tikimybė, kad gaisrą galėjo sukelti neatsargus elgesys su ugnimi.

Įmonės „Kėdainių konservų fabrikas” patirti nuostoliai – nustatinėjami.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.