Futbolo bendruomenė užvertė dar vieną puslapį savo istorijos knygoje. Šiųmetis sezonas Kėdainių „Nevėžio“ klubui buvo gana neblogas – Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos čempionate „Nevėžio“ pagrindinė komanda trečius metus iš eilės iškovojo antrąją vietą, o „Nevėžio“ pamaina − „Nevėžio-2“ jaunimo rinktinė Kauno apskrities futbolo federacijos pirmenybėse iškovojo pirmąją vietą.

Futbolo klubo „Nevėžis“ direktorius Saulius Skibiniauskas (dešinėje) padėkojo Sauliui Grinkevičiui už ištikimą draugystę su Kėdainių futbolo bendruomene.

Futbolo klubo „Nevėžis“ direktorius Saulius Skibiniauskas (dešinėje) padėkojo Sauliui Grinkevičiui už ištikimą draugystę su Kėdainių futbolo bendruomene.

„Galime tik pasidžiaugti tokiu šauniu futbolininkų sezonu. Be vyrų ir jaunimo, gana gerai įvairiuose turnyruose pasirodė ir „Nevėžio“ vaikų komandos. Tad galiu tik pasveikinti šį klubą, kad jis tampa tikru karališkojo sporto dariniu, turinčiu pagrindą ir jo pamainą. Mūsų įmonė „Nevėžį“ remia jau dvidešimt metų. Esame patenkinti žaidėjų pasiekimais. Tik norėtųsi, kad mūsų rajone atsirastų daugiau verslininkų, suprantančių paramos svarbą. Vien bendrovės „Daumantai LT“ paramos mažai, kad komanda galėtų garbingai žaisti aukščiausioje lygoje. Pats laikas verslui susivienyti ir deramai paremti sportininkus, nes tik taip mes ugdysime sveiką bendruomenę. Vaikai lygiuodamiesi į profesionalus norės sportuoti ir būti aktyvūs“, – sveikindamas futbolininkus sakė „Nevėžio“ generalinio rėmėjo – bendrovės „Daumantai LT“ direktorius Saulius Grinkevičius.
Padėkas futbolininkams išsakė ne tik rėmėjai, bet ir rajono bei Kauno apskrities futbolo federacijos vadovai.
Gražiu pagerbimu ypač džiaugėsi „Nevėžio“ jaunimas, Kauno apskrities futbolo federacijos pirmenybėse tapęs čempionu. Rezultatyviausias Kėdainių jaunimo komandos žaidėjas Evaldas Kugys sakė, kad čempionatas nebuvo lengvas: „Žaidėme su devyniais varžovais. Nė vienų rungtynių nebuvo lengvų, tačiau galim pasidžiaugti, jog per sezoną tik dusyk pralošėm ir tiek pat turėjom lygiųjų, o dešimt kartų šventėme pergales. Visa komanda draugiškai siekė aukščiausių rezultatų, taip ir tapome čempionais.“

Čempiono medaliu pelnytai pasipuošė 15 įvarčių įmušęs ir rezultatyviausiu komandos žaidėju tapęs „Nevėžio“ jaunimo ekipos narys Evaldas Kugys.

Čempiono medaliu pelnytai pasipuošė 15 įvarčių įmušęs ir rezultatyviausiu komandos žaidėju tapęs „Nevėžio“ jaunimo ekipos narys Evaldas Kugys.

„Nevėžio“ žaidėjas Rimvydas Lipnevičius pelnė naudingiausio Kauno apskrities futbolo federacijos pirmenybių žaidėjo titulą.
Tiek pagrindinę, tiek jaunimo komandą treniruojantis Saulius Vertelis liko patenkintas sezonu: „Nenuvylė nei viena, nei kita ekipa. Ypač smagu už jaunimą. Jų rezultatai ir darbas rodo, kad turime puikių žaidėjų pagrindinei komandai. Prieš sezoną jaunuoliai pažadėjo pirmąją vietą ir savo pažadą ištesėjo. Vadinasi, jie moka būti užsispyrę ir siekti tikslų.“

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Petras

    Tie, kurie remia Kedainiu futbola, is tikruju remia ir viso krasto ateiti: juk sis zaidimas padeda uzimti simtus jaunuoliu, „istraukia“ juos is betikslio, o gal net nusikalstamo slankiojimo gatvemis. Musu treneriai nuolat isugdo grazu bureli talentingu futbolininku, kuriu veliau, deja, nesugebame islaikyti – jie issibarsto ne tik po Lietuva, bet ir placiau… Siame reikale neisvengiama ir tusciu ambiciju – tereikia prisiminti, kad toje pat lygoje kazkodel turejome dvi komandas. Suvienijus ju finansavima, ko gero, galeta pasiekti daugiau.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.