Praėjusį savaitgalį Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai startavo šiųmečiame Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos čempionate. Deja, kėdainiečiams pirmasis susitikimas nebuvo sėkmingas – jie išvykoje rezultatu 2:1 nusileido pirmenybių debiutantams Kauno „Stumbro“ komandai. 

Atsinaujinusi „Nevėžio“ komanda į kiekvienas rungtynes eis tikėdamasi švęsti pergalę.

Atsinaujinusi „Nevėžio“ komanda į kiekvienas rungtynes eis tikėdamasi švęsti pergalę.

Kėdainių vienuolikės gretose pasižymėjo į Kėdainius po pertraukos iš Jonavos sugrįžęs saugas Marius Bezykornovas. Jis sėkmingai realizavo11 metrų baudinį.

Varžysis trylika komandų
Sezono starto išvakarėse „Nevėžio“ klubo vadovai ir žaidėjai susitiko su pagrindiniais klubo rėmėjais – rajono savivaldybės meru Rimantu Diliūnu bei bendrovės „Daumantai LT“ direktoriumi Sauliumi Grinkevičiumi. Sportininkai pasidalijo būsimo sezono įžvalgomis ir nuotaikomis.
2014 metų Pirmos lygos pirmenybėse kovos 13 komandų. Tarp jų gana nemažai pajėgių ir ambicingų planų turinčių naujokų – iš aukščiausiosios lygos sugrįžęs Tauragės „Tauras“ ir iš žemesnių lygų atėję Vilniaus „MRU – TiuMenas“ ir Kauno „Stumbras“ bei naujai suburta Utenos „Utenio“ ekipa.

Neišvengė pokyčių
„Nevėžio“ klubo direktoriaus Sauliaus Skibiniausko teigimu, šįkart apie medalius kalba bent septynios komandos, tad kėdainiečiams nebus lengva siekti apdovanojimų. „Į mus krypsta daugelio kolegų dėmesys, juk trejus metus iš eilės tapome antrosios vietos laimėtojais. Šįmet esame pakeitę komandą, dar iki galo jos nesubūrėme – laukiame pažadėjusio prisijungti brazilo.
Turime ir skausmingų netekčių. Į kitas ekipas išvyko buvęs rezultatyviausias lygos žaidėjas Aivaras Lyberis, Aretas Gėgžna, Mindaugas Daunoravičius, Giga.
Mūsų klubą papildė saugas Marius Bezykornovas, atvykęs iš Jonavos „Lietavos“, Augustinas Montvydas ir Arminas Lukoševičius iš Latvijos bei Modestas Atmanavičius iš Alytaus „Dainavos“, – sakė klubo vadovas.

Futbolo komandos galimybes aptarė (iš kairės) vienas pagrindinių rėmėjų bendrovės „Daumantai LT“ direktorius Saulius Grinkevičius, klubo direktorius Saulius Skibiniauskas ir savivaldybės Kultūros bei sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Misius.

Futbolo komandos galimybes aptarė (iš kairės) vienas pagrindinių rėmėjų bendrovės „Daumantai LT“ direktorius Saulius Grinkevičius, klubo direktorius Saulius Skibiniauskas ir savivaldybės Kultūros bei sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Misius.

Rėmėjas linki pergalių
S. Skibiniauskas pasidžiaugė, kad ir šį sezoną klubas subūrė ištikimą rėmėjų komandą, kurioje apie trisdešimt narių. Pagrindiniai rėmėjai liko rajono savivaldybė ir bendrovė „Daumantai LT“.
Pagardų gamintojai Kėdainių futbolą remia ne vienerius metus. „Klubas pateisina lūkesčius. Ne tik vyrai puikiai žaidžia, bet ir į juos besilygiuojantis jaunimas ir vaikai. Jei norime auksinio klubo, turime investuoti ne tik į suaugusiuosius, bet ir į jų pamainą. Lieku ištikimas nuomonei, jog būtina remti profesionalus, kad vaikai turėtų į ką lygiuotis.
Manau, kad pats metas Kėdainių verslininkams susivienyti ir labiau prisidėti prie sporto rėmimo. Tik suvieniję jėgas, galėtume surinkti didelį biudžetą ir suburti komandą, galinčią kautis pajėgiausiame divizione. Linkiu, kad tas laikas ateitų kuo greičiau ir savų žaidėjų pergalėmis galėtume džiaugtis pajėgiausioje lygoje“, – savo nuomone dalijosi bendrovės „Daumantai LT“ direktorius Saulius Grinkevičius.
„Nevėžio“ treneris Saulius Vertelis neslepia, jog laukia nemaži iššūkiai: „Daugelis varžovų subūrė pajėgias komandas. Žinoma, kad kiekvieną kartą eisim į aikštę tikėdamiesi laimėti. O kaip bus, parodys laikas.“
Savo aikštėje „Nevėžis“ pirmąsias sezono rungtynes žais balandžio 19-ąją, šeštadienį, 14 valandą su „Palangos“ vienuolike.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.