Futbolininkai grimzta duobėn

0

Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos čempionate kovojanti „Nevėžio“ vienuolikė niekaip neišlipa iš duobės – kėdainiečiai patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Po pralaimėjimo „Stumbrui“ Kėdainių futbolininkai smuktelėjo į šeštąją vietą.

Po pergalės prieš lygos lyderius „Nevėžis“ turėjo pripažinti Kazlų Rūdos „Šilo“ (1:3), Utenos „Utenio“ (2:5) ir Kauno „Stumbro“ (1:2) pranašumus.
Paskutinės rungtynės su kauniečiais savoje aikštėje Kėdainių futbolininkams buvo labai įtemptos ir atkaklios.
Susitikimo pradžioje „Nevėžis“ lyg ir turėjo iniciatyvą, bet svečiai palaipsniui adaptavosi ir 17 minutę „Stumbro“ žaidėjas L. Čerkauskas galva pelnė pirmąjį dvikovos įvartį. Kėdainiečių atakos strigo prie varžovų vartų prieigų, o svečių išpuoliai pasižymėjo aštrumu. Po vienos iš pavojingiausios pirmojo kėlinio „Stumbro“ atakos „Nevėžio“ vartus nuo įvarčio gelbėjo virpstas.
Antrajame kėlinyje šeimininkai bandė susitelkti ir spausti varžovus, bet svečiai gynėsi drausmingai ir surengė ne vieną pavojingą išpuolį. Po vieno iš jų 67 minutę kauniečiai pelnė antrąjį įvartį. 84 minutę kėdainietis Martynas Juknevičius sugebėjo pergudrauti varžovus ir kiek sušvelnino situaciją, tačiau išplėšti lygiųjų „Nevėžiui“ nepavyko. Šiame susitikime pergalę rezultatu 2:1 (1:0) šventė kauniečiai.
„Abiem komandoms tai buvo labai svarbios rungtynės, nes pirmojoje turnyro lentelės pusėje, kurioje esame ir mes, visi labai „susispaudę“. Daugelį komandų nuo geresnių pozicijų skiria taškas ar du. Šįkart laimėjo ta komanda, kuri labiau norėjo laimėti“, – po rungtynių liūdną faktą konstatavo „Nevėžio“ komandos treneris Saulius Vertelis.
Po pralaimėjimo „Stumbrui“ Kėdainių ekipa smuktelėjo į šeštąją vietą trylikos komandų rikiuotėje.
Kitas rungtynes Kėdainiuose „Nevėžis“ žais rugpjūčio 30 dieną, šeštadienį, 16 valandą su Tauragės „Tauru“, kuris užima aštuntąją vietą.