Kėdainių „Nevėžiui“ nepavyko prasibrauti į kitą Lietuvos futbolo federacijos Taurės etapą. Kėdainiečiai neįveikė pajėgesnėje lygoje rungtyniaujančio Klaipėdos „Granito“ barjero.

„Granitui“ Kėdainių futbolininkai nesugebėjo pasipriešinti ir atidavė pergalę rezultatu 0:2.

Uostamiesčio futbolininkai iš Kėdainių išsivežė pergalę rezultatu 2:0 (1:0).
Šeimininkams nepalankiai susiklostė pirmojo kėlinio pradžia, kai klaipėdiečiai po standartinės padėties galva kamuolį nukreipė į vartų tinklą.
Antrajame kėlinyje „Nevėžis“ bandė lyginti rezultatą ir turėjo susikūręs progų, bet jų neišnaudojo. Skubėdami pelnyti įvartį šeimininkai nebeapsigynė ir į savo vartus praleido dar vieną svečių įvartį.
Po pralaimėjimo „Nevėžio“ treneris Saulius Vertelis sakė, kad jo komanda labai stengėsi iškovoti pergalę, tačiau kėdainiečiams nepavyko palaužti meistriškesnės vienuolikės: „Rezultatas rodo, kad varžovai buvo pajėgesni.“
Artimiausios rungtynės „Nevėžio“ laukia namuose – rugsėjo 27 dieną 16 valandą Kėdainių komanda Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos pirmenybėse susikaus su Kazlų Rūdos „Šilu“.