Finišavo XII -ųjų šalies seniūnijų žaidynių „Sportas visiems“ Kėdainių rajono seniūnijų stalo teniso, krepšinio 3×3, šachmatų, strėlyčių mėtymo, futbolo 5×5, šaškių, virvės traukimo, dvipūdės kėlimo, pliažo tinklinio 3×3, seniūnų trikovės varžybos.

Stalo teniso rungtyje pajėgiausia buvo Kėdainių miesto seniūnija, antrąją vietą pelnė Pelėdnagių seniūnijos sportininkai, trečiąją – Dotnuvos seniūnijos stalo tenisininkai.

Krepšinio 3×3 varžybose pirmąją vietą iškovojo Krakių seniūnijos krepšininkai, antrąją – Pelėdnagių sportininkai, trečiąją Kėdainių miesto seniūnijos krepšininkai.

Šachmatų varžybose nepralenkiami buvo Kėdainių miesto seniūnijos šachmatininkai, antri – Pernaravos seniūnijos sportininkai, treti – Krakių seniūnijos šachmatininkai.

Pliažo tinklinio 3×3 žaidynėse komandos rungėsi merkiant negailestingam lietui: pirmąją vietą iškovojo Vilainių seniūnijos tinklininkai (centre), antrąją – Truskavos seniūnijos sportininkai (kairėje), trečiąją – Surviliškio seniūnijos tinklininkai.

Strėlyčių mėtymo rungtyje nugalėtojais tapo Gudžiūnų seniūnijos sportininkai, antri – Kėdainių miesto seniūnijos sportininkai, treti – Surviliškio seniūnijos strėlyčių mėtymo sportininkai.

Futbolo 5×5 nugalėtojais tapo Josvainių seniūnijos komanda, antrąją vietą iškovojo Vilainių futbolininkai, trečiąją – Pelėdnagių seniūnijos sportininkai.

Šaškių varžybose šiemet nepralenkiami buvo Pernaravos seniūnijos šaškininkai, antrąją vietą pelnė Vilainių seniūnija, trečiąją – Krakių seniūnijos sportininkai.

Pliažo tinklinio 3×3 žaidynėse merkiant negailestingam lietui pirmąją vietą iškovojo Vilainių seniūnijos tinklininkai, antrąją – Truskavos seniūnijos sportininkai, trečiąją – Surviliškio seniūnijos tinklininkai.

Virvės traukimo rungtyje kaip ir jau daugelį metų iš eilės nepralenkiami buvo Truskavos seniūnijos stipruoliai, antri – Gudžiūnų seniūnijos stipruoliai.

Dvipūdės kėlimo rungtyje pirmavo Gudžiūnų seniūnijos stipruoliai, antri – Krakių seniūnijos sportininkai, treti Pelėdnagių seniūnijos dvipūdininkai.

Seniūnų trikovėje (krepšinio baudų metimai, „Ringo“ žaidimas, plunksnos metimas į tolį) nugalėtoju tapo Vilainių seniūnijos seniūnas Antanas Bružas, antrąją vietą pelnė Truskavos seniūnas Vytautas Zakaryza, trečiąją – Pernaravos seniūnas Artūras Gustas.

Komandos atskirų sporto šakų nugalėtojos apdovanotos Kėdainių rajono savivaldybės atitinkamo laipsnio taurėmis, sportininkai – medaliais. Taurę už dalyvių masiškumą žaidynėse (nedalyvavo tik vienoje iš 10 rungčių) iškovojo Vilainių seniūnija.

Komandos, sporto rungčių nugalėtojos iškovojo teisę dalyvauti XII-ųjų šalies seniūnijų sporto žaidynių antrojo etapo zoninėse varžybose rugsėjo 7 dieną Jonavoje, kur varžysis Jonavos, Kėdainių, Kaišiadorių, Kauno, Prienų rajonų, Elektrėnų, Kauno miesto ir Birštono komandos.

Komandos, sporto rungčių nugalėtojos iškovojo teisę dalyvauti XII-ųjų šalies seniūnijų sporto žaidynių antrojo etapo zoninėse varžybose rugsėjo 7 dieną Jonavoje.

Zoninių varžybų atskirų rungčių komandos, iškovojusios 1-3 vietas, įgys teisę startuoti finalinėse žaidynių varžybose Gargžduose. Beje, futbolo ir stalo teniso komandos finale turės teisę dalyvauti, jei zonos varžybose pelnys 1-2 vietas.

2018 metais šiose žaidynėse Kėdainių seniūnijų rinktinė pelnė bendrakomandinę trečiąją vietą, o Truskavos seniūnijos stipruoliai tapo virvės traukimo rungties čempionais.

Kėdainių rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus inf.