Artėjant balandžio 1-ajai – Juokų dienai – Kėdainių liberalai nutarė pirmąkart Kėdainiuose surengti linksmiausio kraštiečio rinkimus.

Pirmąkart surengtuose linksmiausio kėdainiečio rinkimuose sėkmė lydėjo studentą Nedą Stankevičių.

Pirmąkart surengtuose linksmiausio kėdainiečio rinkimuose sėkmė lydėjo studentą Nedą Stankevičių.

Į kvietimą siūlyti humoro nestokojančius ir šio titulo vertus kėdainiečius atsiliepė aktyvūs interneto vartotojai. Organizatoriai sulaukė 16 kandidatų. Tarp jų buvo ir mokytojų, ir muzikantų, ir studentų, ir renginių režisierių, ir tarnautojų.
Visą savaitę internetiniame portale www.muge.eu vyko aktyvus balsavimas už labiausiai vertus linksmiausio kėdainiečio vardo.
Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmąkart rinkto linksmiausio kėdainiečio vardą kraštiečiai suteikė Nedui Stankevičiui, vos prieš metus baigusiam „Atžalyno“ gimnaziją, o dabar Vilniaus Gedimino technikos universitete studijuojančiam renginių organizavimo ir režisavimo paslaptis.
Antrojoje vietoje su šešių balsų deficitu liko pastaruoju metu įvairiuose televizijų projektuose talkinantis Arnas Švilpauskas.
Garbingą trečiąją vietą šiuose rinkimuose užėmė pagrindinė humoro grupės „Bobų radijas“ siela ūkininkė Erlanda Turskienė.
Linksmiausiųjų kėdainiečių penketuką užbaigė bendrovės „Daumantai LT“ inovacijų technologas ir fotografas Algis Kairys bei muzikantas Dainius Bička.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.