mart_113Naujas šiuolaikiškas Kauno bigbendo ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas – PREMJERA!

Pasirodymas vyks jau vasario 14-ąją dieną, 19 val. Kėdainių arenoje.

Martynas Kavaliauskas. Šis velnioniškai talentingas jaunas artistas per pastaruosius kelerius metus, ko gero, visapusiškai atskleidė savo neįtikėtinus sugebėjimus. Jeigu kas iki šiol nežinojo – kas jis, tai šiandien galime drąsiai teigti, kad jis nustebino daugelį kritikų ir pranoko nemažą dalį kolegų.

Nugalėjęs TV projektuose „Šok su manimi“ ir „Muzikinė kaukė“, įrodė, kad gali fenomenaliai įsikūnyti tiesiog į bet ką ir identiškai atkartoti daugelio pasaulio dainininkų balsą ir kūno kalbą. Šie talentai buvo pastebėti didžiosios teatro scenos režisierių ir tais pačiais metais Martynas tapo Anželikos Cholinos šokio teatro solistu ir atliko vieną pagrindinių vaidmenų šokio spektaklyje „Otelas“ bei tapo pačiu ryškiausiu tarptautinio miuziklo „RENT“ personažu – Angel. mart_087

Martynas – tai žmogus, kuris televizijos, muzikos ir teatro scenose pirmyn žengia gigantiškais žingsniais ir visada stengiasi būti geriausias, koks tik gali. Martyno gebėjimas įsikūnyti į personažus ir žavėjimasis rokenrolo kultūra padėjo sukurti šį unikalų projektą – „Elvis Presley show“.

Pasauliniais ir amžinais hitais tapusios Elvio dainos šįkart suskambės visiškai naujai. Šiame koncerte išgirsite modernias, specialiai šiam projektui kurtas orkestruotes, kurios ypatingai praturtina ir subtiliai keičia Elvio Preslio dainas. Nepraleiskite ypatingos progos pasimėgauti muzikaliu ir profesionaliu gyvos muzikos šou.

mart_051Šis koncertas unikalus tuo, kad Martynas scenoje pasirodys drauge su šiemet jubiliejų švenčiančiu Kauno bigbendu, vadovaujamu dirigento Petro Tadaro.

Daugiau nei 30 žmonių scenoje, unikalios scenos dekoracijos, atitinkančios šeštojo dešimtmečio laikų stilistiką, ir originalūs kostiumai neabejotinai sukurs atmosferą, kuri alsuoja 20a. Rokenrolo ikonos – Elvio Preslio dvasia.

Mielieji, jei jau dabar ieškote puikių idėjų, kaip praleisti Valentino dieną – padovanokite sau ir mylimam žmogui bilietą į Elvio Preslio šou. Laiko patikrintos dainos, skambančios naujai ir daugiau nei pusmetį ruoštas pasirodymas tikrai nepaliks abejingų!

BILIETUS ĮSIGYKITE TICKETMARKET IR PAYPOST KASOSE ARBA INTERNETU!

Koncerte dalyvauja: Profesionalus džiazo orkestras, Martynas Kavaliauskas, šokėjai ir pritariantys vokalistai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.