Seminarus, konferencijas, ekskursijas dažniausiai lanko mokiniai, kuriuos lydi vienas pedagogas. Josvainių gimnazija ir Juozo Paukštelio pagrindinė mokykla šią tradiciją nutarė paįvairinti – į geriausias rajono įmones būriu vyko ne jų auklėtiniai, o mokytojai.

Mokytojai liko sužavėti įmonėmis, kurias aplankė. Po sėkmingo projekto starto jau galvoja apie tęsinį kitąmet.

Mokytojai liko sužavėti įmonėmis, kurias aplankė. Po sėkmingo projekto starto jau galvoja apie tęsinį kitąmet.

„Iki šiol net neįsivaizdavau, kaip gaminami padažai, majonezas ar kitokie maisto pagardai. Dabar jau ne tik žinau, bet ir mačiau tą procesą“, – šypsojosi projekte dalyvavusi mokytoja Jolanta.
Pedagogai nemenkai nustebo, pamatę, kad akcinėje bendrovėje ,,Lifosa“ – tvarkinga ir švaru: ,,Manėme, kad tokioje įmonėje neišvengiamai turi būti murzina, niūru ir nesmagu.“
Kėdainių krematoriume mokytojai susidomėję klausėsi, kaip Lietuvoje keičiasi laidojimo tradicijos, apžiūrėjo patalpas ir įrengimus.
Įspūdžiai po šių išvykų buvo kuo puikiausi. „Kaip galime vaikams siūlyti ką nors aplankyti, jei patys ten nesame buvę? Dabar jau net neabejojame, kad panaši mūsų išvyka – ne paskutinė. Rajone gana daug įdomių įmonių, kurias verta aplankyti ne tik mokiniams, bet ir jų mokytojams“, – sakė J. Paukštelio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Jolita Gaučienė.
Pažintis su geriausiomis rajono įmonėmis – Josvainių gimnazijos ir Juozo Paukštelio pagrindinės mokyklos pedagogų bendrai parengto projekto „Mokomųjų dalykų ugdymo turinio sąsajos su pramonės įmonių gamybos procesais“ rezultatas.
Itin daug prie projekto rengimo prisidėjo J. Paukštelio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Jolita Gaučienė ir chemijos mokytoja metodininkė Asta Juchnevičienė bei Josvainių gimnazijos ekonomikos mokytoja Giedrė Paškevičienė ir jos kolega fizikas Andrius Paškevičius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.