Balandžio 30 dieną Birštonas pasitiko sportinio ėjimo atstovus iš Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Lietuvos.

ejikai_birstonas102 ėjikai varžėsi jubiliejinėse XXX olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybose. Puikius rezultatus tarptautinėse varžybose pademonstravo Kėdainių sporto centro auklėtiniai – Krakių M.Katkaus gimnazijos mokiniai, treniruojami Roberto Kaselio.
Varžybų čempionais tapo Austėja Kavaliauskaitė (5 km, rez. 24:31 min.), Toma Dailidonytė (1 km, rez. 5:07 min.) ir Arminas Rudenko (5 km, rez. 25:17 min.).
Antrąsias vietas iškovojo Arnoldas Liutinskis (5 km, rez. 25:45 min.), Deividas Gudzikas (3 km, rez. 16:07 min.), Urtė Gudzikaitė (3 km, rez. 16:30 min.) ir Gintarė Lavickaitė (1 km, rez. 6:07 min.). Bronzos medalininku tapo Martynas Kniva (1 km, rez. 5:28 min.). Kiti Kėdainių SC sportininkų rezultatai:
4 vieta – Brigita Barščiūtė (1 km, rez. 6:07 min.);
6 vieta – Žydrūnė Petrauskaitė (1 km, rez. 6:33 min.), Mantas Junčys (5 km, rez. 28:15 min.).
Iškilmingo varžybų atidarymo metu buvo pagerbti žmonės, daugiausiai prisidėję prie šių tradicinių ėjimo varžybų organizavimo. Po varžybų, belaukiant nugalėtojų apdovanojimų ceremonijos, Birštono kultūros centro salėje buvo demonstruojamas dokumentinis filmas „Olimpiniai sidabro žingsniai. Antanas Mikėnas“.