2017-iesiems nenumaldomai artėjant pabaigos link pradeda ryškėti Kėdainių rajono savivaldybės administracijos veiklos rezultatai. Tikslinant 2017–2019 metų strateginį veiklos planą paaiškėjo, kad šiais metais iš visų finansuojamų programų darbų planuojama atlikti net už 59 mln. eurų. Dėl to Kėdainių rajonas pristatomas kaip vienas efektyviausiai įvairius projektus įgyvendinančių regionų ir yra siektinas pavyzdys net pastaraisiais metais stipriai augančiam Kauno miestui. 

Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius džiaugiasi, kad nepaisant įvairių trukdžių, per didžiąją šių metų dalį pavyko įgyvendinti gausybę kraštiečiams naudingų projektų.

Kraštiečių gyvenimo kokybę gerinančių infrastruktūros projektų įgyvendinimas Kėdainių rajone įgauna vis didesnį pagreitį. Šiais metais iš visų finansuojamų programų yra igyvendinami net devyni įvairūs infrastruktūrą ir kraštiečių gyvenimo kokybę gerinantys projektai, o dar dvi finansavimo sutartis planuojama pasirašyti artimiausiu metu. Kai tuo tarpu Kauno miesto savivaldybės administracija šiais metais įgyvendina septynis finansuojamų programų projektus.
„Nepaisant keleto trukdžių, iš visų finansuojamų programų darbų šiais metais planuojama atlikti už daugiau nei 59 mln. eurų. O tai būtų didžiausias panaudotas biudžetas per pastaruosius penkerius metus“, – pabrėžė Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narys Virmantas Pikelis.
Tiesa, yra ir probleminių projektų. Vienas tokių – Šviesiosios gimnazijos modernizavimas, kuriam numatytų lėšų nepavyksta gauti iš Švietimo ir mokslo ministerijos. Kitas – Kėdainių miesto stadiono rekonstrukcijos darbai. Tiesa, po to kaip buvo vienašališkai nutraukta sutartis su darbus turėjusia atlikti, bet įsipareigojimų galimai nevykdžiusia, bendrove „Verslo bitė“, tikimasi, kad jau artimiausiu metu darbai galiausiai bus atnaujinti.
„Puikiai matome problemas – tuos kelis projektus, kurių tęstinumo užtikrinimui nors ir skyrėme didžiulį dėmesį, tačiau pripažinti, kad Kėdainių savivaldybės administracijos vadovai nėra visagaliai ir ne visada gali įtakoti ministerijų koridoriuose vykstančius procesus. Tačiau mes esame pasiruošę daryti viską, kad ateityje šie projektai būtų įgyvendinti. Tiesa, ne tik apie šiuos projektus sukasi kraštiečių gyvenimas. Šiais metais jau padaryta gana daug darbų, o projektų įgyvendinimo skaičiai kalba patys už save. Tad belieka tik pasidžiaugti, kad įgyvendinant svarbius žmonėms projektus lenkiame net Kauną“, – sako Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.