Nuotrauka K. Čyžiūtės.

Nuotrauka K. Čyžiūtės.

Lapkričio 23-24 dienomis Kėdainių muzikos mokykloje vyks tarptautiniai džiazo seminarai mokiniams ir mokytojams. Seminarus ves iš JAV atvykstantys dėstytojai: Simona ir Dorsey J Minns.

Lapkričio 23 d. 14 val. vyks atviros džiazo vokalo ir improvizacijos meistriškumo pamokos vokalistams. Vokalistai atliks džiazo kūrinius ir mokysis apie džiazo vokalo ypatumus ir improvizaciją. Seminarus vokalistams veda džiazo dainininkė ir kompozitorė Simona Minns. 17 val. vyks džiazo improvizacijos seminaras pučiamiesiems instrumentams. Dalyvaujantys mokiniai atliks po vieną pasirinktą džiazo kūrinį ir su Dorsey J Minns mokysis improvizuoti tų kūrinių tema. Abu seminarai atviri mokyklos ir miesto bendruomenei.

Lapkričio 24 d. 11 val. vyks panelinė diskusija su Kėdainių muzikos mokyklos mokytojais. Diskusijos metu bus kalbama apie džiazo teoriją bei aptariami šiuolaikinės muzikos mokymo aspektai. 17:30 val.vyks finalinis koncertas kuriame galėsite išgirsite dalyvavusių meistriškumo pamokose mokinių atliekamus džiazo kūrinius.

Meistriškumo pamokos ir finalinis koncertas yra atviri miesto bendruomenei. Seminarai vedami anglų ir lietuvių kalbomis. Projektas remiamas JAV Ambasados Vilniuje.

Kviečiame visus muzikantus besidominčius džiazu ir muzikos edukacija. Tai galimybė pasisemti žinių, patirties ir smagiai praleisti laiką.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.