Praėjusiais metais Kėdainių pakraštyje įsikūrusioje Pelėdnagių gyvenvietėje prasidėjus didiesiems infrastruktūros gerinimo darbams, didėjant gyventojų skaičiui, jau netrukus duris atvers naujas prekybos centras.

Tai, kad Pelėdnagių gyvenvietė tampa patraukli ne tik naujakuriams, bet ir verslo plėtrai, rodo čia parduotuvę jau netrukus planuojantis atidaryti prekybos tinklas „Tau“. Kol kas tai bus vienintelė šio tinklo parduotuvė Kėdainių rajone.

Daugiausiai parduotuvių Šiaurės Lietuvoje valdantis prekybos tinklas „Tau“ parduotuvę Pelėdnagiuose atidarys buvusiose bendrovės „Pelėdos baldai“ patalpose. Dabar šiame pastate atliekami vidaus apdailos darbai.

About The Author

Related Posts

6 komentarai

 1. RITA

  O mes už vietinius žmones, už Giedrės parduotuvę. Kurioje senas ir jaunas, savas ar svečias nuoširdžiai
  ir mielai sutinkamas. Vietinių gyventojų perkamus produktus parduotuvės kolektyvas žino, pasiūlo ir ką nors naujo išbandyti. Nieko netrūksta toje parduotuvėje, Taigi……mes už Giedrės parduotuvę.❤❤❤

  Atsakyti
  • VYTAUTAS KYBARTAS

   Kas tas mes,ar neatsibodo tos pačius barščius srėbt,gi stebuklingas žodis konkurencija,Taigi džiaugsmas tegul užlieja Jūsu širdis,ir pinigėlių sutaupysit.

   Atsakyti
  • Giedrė

   Ačiū už palaikymą
   Stengsimės dar labiau, mes Jus visus mylim❤️❤️❤️

   Atsakyti
 2. nijole

  Saunu ,kad duris atvers nauja parduotuve !Pasijusime kaip visos Lietuvos gyventojai,turedami toki prekybos centra,nes tos senos parduotuves,jau nusibodo,reikia naujienu !O ir prekiu nauju !Uzejus i jas sunku net iziureti,kokios ten prekes ir kokia ju kokybe !Gal ir savininkai stengiasi,bet jiems dar truksta ziniu !

  Atsakyti
 3. Skirmantė

  Labai puiku, kad duris atvers nauja parduotuvė. Pagaliau konkurencija vietos parduotuvėms, kuriose nėra ne tik normalaus prekių pasirinkimo, bet ir prekių kokybė praktiškai lygi nuliui, pastoviai pardavinėjami produktai su besibaigiančiu galiojimo terminu. Tikėkimės nauji konkurentai privers senbuvius keistis į gerą

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.