Praėjusiais metais Kėdainių pakraštyje įsikūrusioje Pelėdnagių gyvenvietėje prasidėjus didiesiems infrastruktūros gerinimo darbams, didėjant gyventojų skaičiui, jau netrukus duris atvers naujas prekybos centras.

Tai, kad Pelėdnagių gyvenvietė tampa patraukli ne tik naujakuriams, bet ir verslo plėtrai, rodo čia parduotuvę jau netrukus planuojantis atidaryti prekybos tinklas „Tau“. Kol kas tai bus vienintelė šio tinklo parduotuvė Kėdainių rajone.

Daugiausiai parduotuvių Šiaurės Lietuvoje valdantis prekybos tinklas „Tau“ parduotuvę Pelėdnagiuose atidarys buvusiose bendrovės „Pelėdos baldai“ patalpose. Dabar šiame pastate atliekami vidaus apdailos darbai.

About The Author

Related Posts

4 Responses

 1. RITA

  O mes už vietinius žmones, už Giedrės parduotuvę. Kurioje senas ir jaunas, savas ar svečias nuoširdžiai
  ir mielai sutinkamas. Vietinių gyventojų perkamus produktus parduotuvės kolektyvas žino, pasiūlo ir ką nors naujo išbandyti. Nieko netrūksta toje parduotuvėje, Taigi……mes už Giedrės parduotuvę.❤❤❤

  Atsakyti
  • VYTAUTAS KYBARTAS

   Kas tas mes,ar neatsibodo tos pačius barščius srėbt,gi stebuklingas žodis konkurencija,Taigi džiaugsmas tegul užlieja Jūsu širdis,ir pinigėlių sutaupysit.

   Atsakyti
  • Giedrė

   Ačiū už palaikymą
   Stengsimės dar labiau, mes Jus visus mylim❤️❤️❤️

   Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.