Bendrovėje „Kėdainių duona“ per parą iškepamos maždaug trys tonos net aštuoniasdešimties pavadinimų duonos ir pyrago gaminių.

duona_8893Ši produkcija kasdien keliauja ne tik į Kėdainių, bet ir į Jonavos, Panevėžio, Radviliškio, Raseinių, Ukmergės parduotuves.
„Prieš šių metų Velykas savo klientus pradžiuginsime malonia staigmena – duona „Šviesusis ajeras“. Ji kepama iš ruginių ir kvietinių miltų, turi naminei duonai būdingų komponentų, tačiau be ruginio salyklo.
Naujasis kepinys skirtas tiems, kurie mėgsta šviesią duonelę. Ji, beje, gerokai švelnesnė už tamsiąją“, – sakė daugiau kaip dešimtmetį naujus receptus kurianti bei tobulinanti bendrovės technologė Gitana Zapkienė.
Išore „Šviesusis ajeras“ nelabai skiriasi nuo jau senokai įmonės vizitine kortele tapusios „Tamsiojo ajero“ duonos. Tiek vienos, tiek kitos kepaliukai – nemaži, o plutelė – gerokai apskrudusi.
Tačiau ,,Šviesiojo ajero“ vidus, kaip ir dera, kur kas šviesesnis.
Malonios permainos, beje, laukia ir „Tamsiojo ajero“ gerbėjų – kur kas gražesnė bei patrauklesnė tapo šios duonos pakuotė.
,,Kai kurie net suabejojo, ar tai tas pats ,,Tamsusis ajeras“. Užtikrinu, kad duonos receptūra nesikeitė, naujas – tik jos drabužėlis“, – šypsojosi G. Zapkienė.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Alma

    Malonu pirkti savo miesto duona. Taciau man nepatinka, kad i ja dedamos mieles.Lietuviai mieles naudodavo tik pyragams kepti.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.