Rajono politikai jau penkioliktąjį kartą rungėsi Liberalų ir centro sąjungos Kėdainių skyriaus organizuotame krepšinio turnyre „Trys prieš tris į vieną krepšį“.

Liberalcentristui Virmantui Pikeliui patarimų, kaip žaisti negailėjo „Nevėžio“ komandos strategas Gintaras Leonavičius.

Liberalcentristui Virmantui Pikeliui patarimų, kaip žaisti negailėjo „Nevėžio“ komandos strategas Gintaras Leonavičius.

Šįmet šis tradicinis turnyras buvo skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dvidešimt ketvirtosioms metinėms paminėti. Jame dalyvavo šešios komandos iš keturių rajone veikiančių politinių partijų: po dvi komandas subūrė Liberalų sąjūdžio ir Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų atstovai, o turnyro šeimininkai Liberalų ir centro sąjunga bei Darbo partija delegavo po vieną ekipą.
„Šįkart kaip niekada susirinko daug jaunimo. Kyla minčių, kad ateityje turnyrą reikėtų organizuoti jaunimui, nes jau dabar aikštelėje daugiau matome jaunųjų krepšininkų, o ne partiečių. Labai gaila, kad šįkart neatvyko socialdemokratų atstovai, nesinori tikėtis, kad šios partijos Kėdainių skyrius išgyvena krizę. Malonu, kad mūsų idėja yra palaikoma ir turnyras vyksta nenutrūkdamas. Mes, pasiūlydami alternatyvą oficialiems šios prasmingos šventės paminėjimams, tarsi aplenkėme laiką. Dabar valstybės vadovai vis ragina tautai įsimintinas datas minėti kitaip, o mes kitaip švęsti pradėjome jau seniau negu prieš dešimtmetį“, – stebėdamas kolegų žaidimą sakė turnyro iniciatorius Liberalų ir centro sąjungos Kėdainių skyriaus vadovas Saulius Grinkevičius.

Šiųmečio politinių partijų krepšinio turnyre „Trys prieš tris į vieną krepšį“ nugalėtojais tapo Darbo partijos jaunimas.

Šiųmečio politinių partijų krepšinio turnyre „Trys prieš tris į vieną krepšį“ nugalėtojais tapo Darbo partijos jaunimas.

Anot jo, šis turnyras – graži kolegų bendravimo forma: juk nepriklausomai nuo politinių pažiūrų į krepšinio aikštelę susirenka tos pačios bendruomenės nariai, kuriuos suvienija sportas.
Turnyro „Trys prieš tris į vieną krepšį“ nugalėtojai paaiškėjo po maždaug pusantros valandos trukusių kovų. Pirmąją vietą iškovojo Darbo partijos jaunieji krepšininkai, antri liko Liberalų sąjūdžio antrosios komandos atstovai, o prizininkų rikiuotę užbaigė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų pirmosios komandos žaidėjai.
Nugalėtojų komandos kapitonas Arnas Argustas gyrė turnyro rengėjus už gražią iniciatyvą: „Labai smagu, kad turime tokį vykusį tradicinį turnyrą. Pakovoti aikštelėje kaskart susirenka ir vyresni politikai, ir jaunimas. Drauge praleistas laikas neprabėga tuščiai.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.