Sulaukę skambučio iš kliento, ilgamečiai mūsų darbuotojai gali nustatyti, iš kurio Lietuvos regiono šis yra kilęs. Pastebėjome jog Kauno regiono gyventojai atviresni, mėgsta bendrauti, papasakoja asmeninio gyvenimo detalių. Tuo tarpu Vilniaus regiono gyventojai labiau skuba, pokalbis su jais būna lakoniškas, dalykiškas. Vakarų Lietuvos piliečiai – santūresni, vengia pasakoti apie save. Na, o Šiaurės regiono gyventojai, priešingai, labai emocionalūs, visada suteikia daug informacijos ir tai daro labai išraiškingai,“- teigia BTA Skambučių centro vadovė Ana Šurpickaja.

BTA-idomybesSkambučių centro darbuotojai kone kiekvieną dieną patiria ir gana keistų pokalbių. Pavyzdžiui, viena kauniškė apie eismo įvykį pranešė taip: „Kadangi buvo labai daug mašinų, tai mes važiavome abejomis juostomis, pirma ir antra. Taip taip, viena kryptimi, abejomis juostomis, juk ten iš viso buvo keturios juostos.“

Kitas dėl įvyko paskambinęs klientas lyg tarp kita ko pasiteiravo, ar darbuotojas nevedęs. Šiam atsakius jog jis vienišas, klientas ėmė piršti savo dukrą, vardindamas visus jos privalumus.

Kartais paskambinęs asmuo tiesiog nori pasišnekėti, sulaukti dėmesio. Tuomet skambučių centro darbuotojai mandagiai išklauso istorijų apie gyvenimą, šeimą, sveikatą ar kitus asmeninius reikalus.

Dažniau keistų pokalbių pasitaiko savaitgaliais. Vienas jų užfiksuotas prieš kelias savaites, buvo šeštadienio rytas, o klientas pasisveikino: „Labas vakaras, aš važiavau žvejoti. Aš apdaužiau mišką ir noriu registruoti įvykį, kaip nukentėjęs.“ Jam buvo paaiškinta, kad tai – nedraudžiamasis įvykis. Klientas supyko, ėmė necenzūriškai plūstis ir baigė pokalbį.

Prieš kelis mėnesius buvo telefonu pranešta apie įvykį Italijoje: „Pas jus draudėmės kelionių rizikos draudimu ir išvažiavome su grupe į Italiją. Vienas pilietis girtas paslydo ir buvo nuvežtas į ligoninę. Ten jam suteikė pirmąją pagalbą, bet jis po to iš ligoninės pabėgo“. Darbuotojai informavo, kad tokiu atveju draudimas negalioja.

Skambučių centras taip pat užfiksavo ne vieną sukčiautojų skambutį. Įsimintinesnis, kurį pavyko išaiškinti skambėjo taip: „Važiuoju ir girdžiu garsas taukšt ir tada matau tokį blyną ant priekinio stiklo.“

Kaip teigė A. Šurpickaja, keistų skambučių dažnumas priklauso ir nuo mėnulio fazės, ir nuo savaitės dienos, ar net valandos. Įdomybių dažniau papasakoja moterys, vyrai išlieka santūresni, uždaresni.

Ne gyvybės draudimo bendrovėje naujas įvykis užregistruojamas vidutiniškai kas 3 minutės.

Pernai ši bendrovė pagal draudimo apimtis buvo antroji Lietuvos rinkoje.

BTA Insurance Company“ SE filialo Lietuvoje

ryšių su visuomene konsultantė Indrė Spečiūnaitė

Leave a Reply

Your email address will not be published.