Įmonių ,,LINĖJA Transport“ ir ,,Burnos priežiūros specialistai“ iniciatyva į 7 miesto ir rajono darželius iškeliavo šiuolaikiški šiltnamiai. Tokia graži idėja kilo bendrovės ,,LINĖJA Transport“ direktoriui Gediminui Norkui.

,,Puikiai suprantu, kad viską reikia pažinti tik prie to prisilietus. Ne išimtis yra ir augalai, kuriuos mažieji stengiasi atrasti, kai kuriuos ir paragauti. Geriausias ugdymo procesas yra praktika, todėl atėjus šiltajam laikotarpiui kartu su kolegomis sugalvojome padovanoti šiltnamius, kuriuose visas darželio kolektyvas galės auginti daržoves, o vėliau jomis mėgautis“, – sakė Gediminas.

Abiejų įmonių kolektyvo nariai penktadienį Kėdainių miesto darželyje ,,Puriena“ plušėjo kelias valandas ir savo rankomis pastatė pirmąjį erdvų ir šiuolaikišką šiltnamį. Pasak darželio pedagogų, čia jau labai gretai bus pasodinti pomidorai, agurkai, paprikos, o gal net ir keletas braškių daigų.

,,Buvome pamaloninti, kad tokia dovana taip džiaugėsi ugdymo įstaigų bendruomenės, kadangi iki šiol šiltnamių kai kurie darželiai neturėjo. Tikimės, kad vaikams tai bus nauja pramoga ir naudingas užsiėmimas“, – mintimis dalinosi Gediminas Norkus.

Šiltnamiai pasiekė Kėdainių lopšelį-darželį „Aviliukas“, „Puriena“, Labūnavos pagrindinės mokyklos „Ąžuoliuko“ skyrių, Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių „Dobiliuko“ skyrių, Nociūnų skyrių, lopšelį-darželį ,,Laimingi vaikai“ ir Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos „Bitutės“ skyrių.

[tribulant_slideshow gallery_id=“460″]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.