Kėdainių pakraštyje, 2,32 hektaro žemės sklype iškilęs tinklo „Moki – veži“ prekybos centras klientams duris atvers jau šį ketvirtadienį. Savo prekių asortimentu, nuolaidomis bei akcijomis jis prilygs tiems tinklo „Moki – veži“ centrams, kurie veikia didžiuosiuose šalies miestuose.

Didžiausia prekyvietė rajone

Kėdainiai sulaukė ženklios privataus verslo investicijos – mažmeninės ir didmeninės prekybos tinklas „Moki – veži“ pastatė prekybos centrą. Pastatas iškilo strategiškai svarbioje vietoje, prie Kauno, Jonavos ir Šiaulių kryptimis vedančių kelių sankirtos

Į šias statybas nekilnojamo turto plėtra bei valdymu užsiimanti akcinė bendrovė „SKV – Valda“ investavo apie 6 mln. eurų. Pastato plotas užima 8 tūkst. 500 kvadratinių metrų, o prekybos centre dirbs virš keturių dešimčių žmonių.

Orientuojamasi į sodininkus bei daržininkus

„Statydami šį, didmiesčio lygmens prekybos centrą, mes orientavomės ir į patį Kėdainių miestą, ir į viso rajono gyventojus. Tikimės sulaukti ir kaimų bei miestelių gyventojų, nes jiems vykti į didžiuosius miestus, pavyzdžiui, Kauną ar Panevėžį tiesiog nebeliks tikslo, viską bus galima rasti čia pat, vietoje“, – sakė prekybos tinklą „Moki – veži“ valdančios bendrovės „Makveža“ vadovas Gintautas Butkevičius.

Pasak prekybos tinklo vadovo, pirkėjams siūlomas 35 tūkst. prekių asortimentas, kuris skirstomas į keturias dalis. Tai statybinės medžiagos, apdailos elementai, inžineriniai komponentai bei sodo – daržo segmentas.

Prieš pradedant veikti naujajam prekybos centrui uždaryta ne vienerius metus Kėdainiuose, Dotnuvos gatvėje veikusi „Moki – veži“ parduotuvė. Anot mažmeninės prekybos tinklą valdančios bendrovės vadovo, atsidarius moderniam prekybos centrui, tolimesnis jos egzistavimas nebūtų prasmingas.

About The Author

Related Posts

3 komentarai

 1. Idomu

  Arba redaktorius liks arba tas su barzda dvieju tikrai neliks po tokio fiasko. Pyle purva ir ga ir atpilda. Karma, ko noret. Pagys kazkada ra priekaistavo, kad pila purva, o si karta pilste patys ji. Tai ir viskas

  Atsakyti
  • Vita

   Redaktorius vienintelis del to kaltas, jis renkasi ka deti i laikrasti, o sudo daug ispyle tegul dabar ir atsako

   Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.