Per du trečiadienius rajono seniūnijos siekė išsiaiškinti pajėgiausius sportininkus, kurie Kėdainių garbę vėliau gins zoninėse, o po to ir finalinėse žaidynėse. 

Linalda Mickevičienė puikiu žaidimu padėjo Kėdainių miesto seniūnijos komandai nugalėti šachmatų varžybose.

Linalda Mickevičienė puikiu žaidimu padėjo Kėdainių miesto seniūnijos komandai nugalėti šachmatų varžybose.

Pasak žaidynėms vadovavusio Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto Gedimino Misiaus, sportininkai buvo pasiruošę kuo geriau pasirodyti dešimtyje sporto šakų: nutarta kautis krepšinio 3×3, stalo teniso, šachmatų, strėlyčių mėtymo, dvipūdės kėlimo, futbolo 5×5, šaškių, tinklinio 3×3, virvės traukimo ir seniūnų dvikovės varžybose.
„Šalyje seniūnijų žaidynės vyksta jau septintą kartą, o kėdainiečiai varžėsi ir anksčiau. Skaičiuojame, kad šios žaidynės mūsų rajone jubiliejinės – dešimtosios. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų seniūnais, kurie suburia sporto komandas, už tai jiems visiems nuoširdus dėkui“, – žaidynių pirmam turui pasibaigus sakė G. Misius.
Visada neblogą rezultatą parodančių Surviliškio seniūnijos sportininkų kapitonė seniūnė Vanda Petrauskienė sakė, kad žaidynės yra labai laukiamas renginys: „Mes dalyvaujame visose rungtyse. Mūsų žmonės gana sportiški. Daugelis laisvalaikiu aktyviai juda, sportuoja, žaidžia. Tad suburti komandas tikrai nėra sunku. Ir šįmet esame nusiteikę pergalėms.“
Šiųmetėse žaidynėse viena naujovė – nebėra bendrakomandinės įskaitos. Tiesiog pasibaigus vienai ar kitai rungčiai apdovanojami nugalėtojai ir prizininkai, o bendroje lentelėje rezultatai nefiksuojami. „Nutarėme laikytis olimpinio principo – svarbiausia dalyvauti, nebūtina laimėti“, – po pirmojo etapo sakė G. Misius.
Stalo tenisininkai varžėsi ilgiausiai, net keturias valandas. Nugalėjo Kėdainių seniūnijos sportininkai Aneta Valatkienė, Virginijus Paulauskas ir Valdas Kelmelis.
Šachmatų varžybose pergalę šventė Kėdainių seniūnijos šachmatininkai Linalda Mickevičienė, Vytas Kuras ir Arvydas Macionis.
Krepšinio 3×3 varžybose stipriausia buvo Kėdainių seniūnijos komanda: Liudas Balčiūnas, Andrius Žilinskas, Algimantas Liutkus, Dalius Brigadierius.
Dvipūdės kėlimo rungtyje nugalėjo Krakių seniūnijos sportininkai Alfonsas Šilkaitis ir Giedrius Linkus.
Strėlytes taikliausiai mėtė surviliškiečiai Reda Lukošienė, Vidmantas Kanapinskas ir Tomas Čekanavičius.
Paplūdimio tinklinio aikštelėse susirungė septynios tinklininkų komandos. Čia geriausiai sekėsi Kėdainių miesto tinklininkams. Antri liko Krakių, treti – Vilainių tinklininkai.
Futbolo varžybų nugalėtojais tapo Vilainių, antrąją vietą iškovojo Krakių, trečiąją – Surviliškio sportininkai.
Šaškių turnyrą laimėjo Kėdainių miesto žaidėjai, antri – Pernaravos, treti – Krakių šaškininkai.
Į daugiausia emocijų ir jėgų reikalaujančią virvės traukimo rungtį savo komandas delegavo tik trys seniūnijos. Tvirčiausi pasirodė Truskavos seniūnijos vyrai, įveikę Surviliškio ir Krakių seniūnijų stipruolius.
Seniūnai varžėsi nuotaikingoje dvikovėje, kurios nugalėtoju tapo Pernaravos seniūnas Artūras Gustas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.