VMI2014 m. balandžio 23 d., Kaunas. Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad deklaracijų pateikimo terminui artėjant į pabaigą dėl padidėjusio gyventojų srauto Kauno gyventojų skyrius bei Kėdainių, Kaišiadorių, Prienų, Jonavos ir Raseinių poskyriai šių metų balandžio 28 ir 29 dienomis dirbs nuo 8.00 iki 18.00 val., o balandžio 30 bei gegužės 2 dienomis – nuo 8.00 iki 17.00 val.

Jau kelerius pastaruosius metus, artėjant į pabaigą deklaracijų pateikimo terminui, prailginame mokesčių inspekcijos Gyventojų aptarnavimo skyriaus bei rajonų poskyrių darbo laiką siekdami sudaryti sąlygas gyventojams norintiems laiku ir sklandžiai pateikti deklaracijas ar gauti išsamią konsultaciją,“ – informuoja Kauno AVMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Judita Stankienė.

Iš viso Kauno apskrityje šiemet jau pateikta beveik 121 tūkst. GPM (GPM308 forma) deklaracijų. Šiais metais, kaip ir pernai, išlieka populiarus deklaracijų pateikimas elektroniniu būdu. Pasinaudojant Elektroninio deklaravimo sistema pateikta per 90 proc. pajamų bei turto (FR0001 forma) deklaracijų.

Kauno AVMI primena, jog pajamas ir turtą gyventojai turi deklaruoti iki šių metų gegužės 2 dienos.

VMI primena, jog informaciją ir konsultacijas visais mokesčių klausimais teikia VMI Mokesčių informacijos centras telefonu 1882, atsakymus į rūpimus mokestinius klausimus taip pat galite gauti apsilankę VMI svetainėje, adresu http://www.vmi.lt/cms/elektroniniai-paklausimai

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.