„Daumantų“ kolektyvinių sodų savininkai gali kiek ramiau atsipūsti – pagaliau baigsis nepaliaujamas automobilių laužymas, o transporto priemonėmis važiuojantiems keleiviams – nemalonus purtymasis. Šiais metais nuspręsta naujai pažvyruoti ir sutvarkyti pagrindinę „Daumantų“ kolektyvinius sodus kertančią gatvę.

Iki šiol šia gatve gana sudėtinga pravažiuoti, nes daugelyje vietų yra išmuštos nemažos duobės, o išvažinėtas kelias tapo tarsi „kopėčiomis“, kuriuo, net ir lėtai važiuojant, dreba visas automobilio ar autobuso salonas.

Išgirdo sodininkų prašymus

Tiesa, sodininkai jau džiaugiasi ir žymiai geresniu privažiavimu iki „Daumantų“ sodų, nes visai neseniai buvo baigta asfaltuoti kelio, vedančio į sodus, atkarpa. Čia problemiškiausiose vietose buvo naujai išlietas asfaltas.

Privažiavimas prie „Daumantų“ kolektyvinių sodų tapo žymiai patogesnis. 

Pasak Kėdainių rajono mero Sauliaus Grinkevičiaus, dar ankstyvą pavasarį į savivaldybę buvo atvykusi sodininkų delegacija, kurie išsakė savo problemas bei paprašė ieškoti jų sprendimo būdų.

„Atvykę žmonės skundėsi itin bloga šios gatvės būkle. Pats buvau atvažiavęs pavasarį ir įsitikinau, kad gatvė yra itin duobėta, ja gana sudėtinga pravažiuoti. Suprantu sodininkus, jų nepasitenkinimą, juolab kad šiltuoju metų sezonu gatvė tampa tikrai intensyviai naudojama. Taigi, viską apsvarsčius, buvo nutarta, kad būtina skirti lėšų šios gat­vės sutvarkymui“, – sakė meras S. Grinkevičius.

Įpareigos prižiūrėti intensyviau

Žvyravimo darbai prasidės jau netrukus. Planuojama, kad taip pat bus sutvarkyti kelkraščiai, kur bus būtina, pakasti grioviai. Net neabejojama, kad kelio kokybė žymiai pagerės.
„Akivaizdu, kad Kėdainių miesto seniūnija iki šiol šiai gatvei skyrė tikrai nepakankamai dėmesio, neišgirsdavo sodininkų prašymų. Seniūnija bus įpareigota prižiūrėti šitą gatvę stropiau, taip pat atlikti daugiau greideriavimo darbų. Sodininkai nusipelnė iki savo sklypelių atvažiuoti patogiai, o ne besikratant per duobes“, – pabrėžė S. Grinkevičius.

Kelių žvyravimo ir tvarkymo darbus atlieka UAB „Kedmela“;
Planuojama žvyravimo atkarpa – 1 000 metrų;
Pagal darbų sąmatą, žvyro poreikis siekia 450 kubinių metrų;
Darbams atlikti skirta 16 tūkst. 325 Eur. Lėšos skirtos iš savivaldybės biudžeto.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.