Švedijos maisto ir gėrimų asociacijos vyriausiasis ekonomistas Carl Eckerdal po vizito inovatyvioje Kėdainių bendrovėje „Daumantai LT“ išreiškė savo susižavėjimą įmonės vadovui Sauliui Grinkevičiui ir pažadėjo išsamiai bei plačiai pristatyti įmonės veiklą ir pasiekimus Švedijos verslo bendruomenei.

Bendrovėje „Daumantai LT“ apsilankęs Švedijos maisto ir gėrimų asociacijos vyriausiasis ekonomistas Carl Eckerdal (kairėje)  su įmonės direktoriumi Sauliumi Grinkevičiumi ir bendrovės eksporto vadybininku Danu Piepaliumi diskutavo apie globalias tarptautinės ekonomikos problemas.

Bendrovėje „Daumantai LT“ apsilankęs Švedijos maisto ir gėrimų asociacijos vyriausiasis ekonomistas Carl Eckerdal (kairėje) su įmonės direktoriumi Sauliumi Grinkevičiumi ir bendrovės eksporto vadybininku Danu Piepaliumi diskutavo apie globalias tarptautinės ekonomikos problemas.

„Jūsų įmonė, jos pasiekimai ir gaminių kokybė kelia pasitikėjimą. Pristatysiu jus kaip solidų partnerį visiems besidomintiems ir ieškantiems gamintojų Lietuvoje“, ─ išsamiai susipažinęs su įmonės veikla sakė Carl Eckerdal.

Išskirtinis vizitas
Vienos dienos oficialų Švedijos maisto ir gėrimų asociacijos vyriausiojo ekonomisto vizitą Lietuvoje organizavo Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos karalystėje bei viešosios įstaigos „Investuok Lietuvoje“ ir „Versli Lietuva“. Kaip paminėjo svečias, tokio pobūdžio vizitai į Lietuvą nėra dažni. Pagrindinis jo tikslas buvo įvertinti Lietuvos maisto ir gėrimų pramonės išsivystymo lygį bei užmegzti glaudesnius ryšius su Lietuvoje veikiančiomis įmonėmis bei paieškoti bendradarbiavimo galimybių. Į įtemptą darbotvarkę buvo įtraukti susitikimai su Lietuvos Respublikos Prezidento vyriausiuoju patarėju ekonomikos klausimais Nerijumi Udrėnu, kitais atsakingais pareigūnais, „Verslios Lietuvos“ ir „Investuok Lietuvoje“ vadovais. Be UAB „Daumantai LT“, svečias dar aplankė AB „Vilniaus degtinė“.

Nauda abipusė
Bendrovės „Daumantai LT“ direktorius Saulius Grinkevičius pristatė įmonės veiklą nuo pat jos starto atkūrus Lietuvos nepriklausomybę ir papasakojo apie pastarųjų metų pasiekimus. Svečias domėjosi ne tik kaip gaminami patys produktai, maisto sauga ir kokybe, bet ir iš kur gaunamos žaliavos, kaip pagardai iškeliauja į įvairias pasaulio šalis. Įvertinęs gautą informaciją C. Eckerdal pateiks savo išvadas Švedijos verslininkams. „Mums didelė garbė atstovauti visiems Lietuvos maisto pramonės gamintojams. Pagal mūsų įmonę bus sprendžiama apie visus šalies gamintojus. Svečias daug teiravosi apie verslo skaidrumą ir mokesčių politiką. Šis Švedijos verslininkų asociacijos atstovo vizitas mums buvo labai įdomus ir naudingas, nes galėjome apsikeisti abiem pusėms naudinga informacija ir padiskutuoti apie globalias tarptautinės ekonomikos problemas. Svečias taip pat atskleidė ir švedų vartojimo įpročius. Manau, kad mums tai pravers plečiant eksportą“, ─ teigė Saulius Grinkevičius.

Nepriklausomų ekspertų atliekamas auditas kasmet patvirtina, kad „Daumantų“ pagardus gaminanti bendrovė atitinka visus reikalavimus, kuriuos kelia naujausios tarptautinės „British Retail Consortium Global Standard for Food Safety“ versijos standartas.

Nepriklausomų ekspertų atliekamas auditas kasmet patvirtina, kad „Daumantų“ pagardus gaminanti bendrovė atitinka visus reikalavimus, kuriuos kelia naujausios tarptautinės „British Retail Consortium Global Standard for Food Safety“ versijos standartas.

Patikimas eksportuotojas
UAB „Daumantai LT“ nėra naujokai eksporto srityje. Įmonė jau daugiau kaip šešerius metus aktyviai eksportuoja savo produkciją į Skandinavijos šalis, o taip pat į Vokietiją, Didžiąją Britaniją, Slovėniją, Saudo Arabiją, Latviją ir Rusiją. 2010 m. įmonė eksportavo prekių už 6 mln. litų, 2011 m. – už 9 mln. litų, 2012 m. – 12 mln. litų. Bendrovė yra pelniusi „Lietuvos metų eksportuotojo“ apdovanojimą.
Eksportą didinti įmanoma tik diegiant pažangiausias technologijas, kokybės ir vadybos sistemas bei atestuojant savo įmonę. Nepriklausomų ekspertų atliekamas auditas kasmet patvirtina, kad „Daumantų“ pagardus gaminanti bendrovė atitinka visus reikalavimus, kuriuos kelia naujausios tarptautinės „British Retail Consortium Global Standard for Food Safety“ versijos standartas. Šis standartas yra naudojamas vertinant maisto produktų gamintojus ir siekiant apsaugoti rinkas nuo nekokybiškų maisto gaminių bei pripažįstamas beveik visame pasaulyje.

Nuolat eksportą didinanti bendrovė „Daumantai LT“ šį rudenį pasitiko su trimis įspūdingomis naujienomis: majonezu „MangoMajo“ ir majoneziniais padažais „Medaus“ bei „Balsamico“.

Nuolat eksportą didinanti bendrovė „Daumantai LT“ šį rudenį pasitiko su trimis įspūdingomis naujienomis: majonezu „MangoMajo“ ir majoneziniais padažais „Medaus“ bei „Balsamico“.

Ieško naujų galimybių
Turėdama reikiamus sertifikatus bendrovė „Daumantai LT“ yra patikima ir gerai žinoma užsienio partneriams. Įmonės atstovai kasmet dalyvauja net keliose didžiausiose tarptautinėse maisto pramonės parodose. Pasak įmonės vadovo Sauliaus Grinkevičiaus, po sėkmingo įmonės pristatymo vienoje iš didžiausių Kinijos maisto pramonės parodų „FHC China 2012“ Šanchajuje, kurioje „Daumantų“ pagardus išbandė geriausi Kinijos kulinarai, šiuo metu labiausiai įmonę domina atsiverianti ir naujų galimybių kupina Kinijos rinka.
„Kėdainių mugės“ inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.