„Daumantų“ pagardų gamintojų naujiena – pomidorų padažas „Tradicinis su pomidorų gabaliukais“ – sėkmingiausias 2015-ųjų metų produktas. Gaminys, įvertinus vidutinius mėnesio pardavimų augimus ir vartotojų nuomonę, pripažintas lyderiu padažų, pagardų ir greito paruošimo maisto kategorijoje Lietuvoje. Tokia žinia paskelbta susumavus konkurso, kurį organizavo tarptautinė rinkos tyrimų kompanija „Nielsen“, rezultatus.

„Nielsen“ projektų vadovė Ieva Šiaudinytė bendrovės „Daumantai LT“ direktoriui Robertui Neimontui įteikė apdovanojimą, skelbiantį, kad  pomidorų padažas „Tradicinis su pomidorų gabaliukais“ tapo sėkmingiausiu 2015 metų produktu.

„Nielsen“ projektų vadovė Ieva Šiaudinytė bendrovės „Daumantai LT“ direktoriui Robertui Neimontui įteikė apdovanojimą, skelbiantį, kad pomidorų padažas „Tradicinis su pomidorų gabaliukais“ tapo sėkmingiausiu 2015 metų produktu.

„Tikiuosi, kad Jums niekada nepritrūks fantazijos kuriant naujus produktus, o vartotojai juos tik girs“, − sveikindama bendrovės „Daumantai LT“ darbuotojus sakė „Nielsen“ projektų vadovė Ieva Šiaudinytė. Rinkos tyrimų kompanijos atstovė bendrovės direktoriui Robertui Neimontui įteikė konkurso apdovanojimą.
Naują gaminį – „Daumantų“ pomidorų padažą „Tradicinis su pomidorų gabaliukais“ 500 gramų indelyje – bendrovė į rinką įvedė 2015 metų kovo mėnesį. Tai populiariausio ir vartotojų labai mėgstamo „Daumantų“ pomidorų padažo „Tradicinis“ nauja versija. Originalios pomidorų padažo receptūros kūrėjas yra bendrovės inovacijų ir kokybės technologas Algis Kairys. Jis patobulino savo gaminį ir praturtino saulėje prinokusių pomidorų gabaliukais. Gamyboje kūrėjas paiso vartotojų norų ir geriausių padažų gaminimo tradicijų bei saugo kuo natūralesnį pomidorų skonį, kvapą ir spalvą. Produkto gamyboje naudojamas išvalytas vanduo ir tik labai aukštos kokybės žaliavos, kurios kruopščiai atrenkamos laikantis įmonėje įdiegto pasaulinio „British Retail Consortium“ maisto saugos ir kokybės standarto.
4DAUMANTU_pomidoru_padazas_Tradicinis_su_pomidoru_gabaliukaisBe „Daumantų“ pomidorų padažo, kaip sparčiausiai augę Lietuvoje skirtingose kategorijose iš viso įvertinta ir apdovanojimus gavo 18 produktų. Iš jų daugiau kaip pusė – lietuviški prekių ženklai.
Šis apdovanojimas ne pirmas tarptautinės rinkos informacijos, tyrimų, analizės ir medijų tyrimų kompanijos „Nielsen“ apdovanojimas „Daumantų“ gaminiams. 2010 metais pomidorų padažas „Be E“ taip pat buvo pripažintas „Sėkmingiausiu nauju produktu 2010“.
Pomidorų padažai idealiausiai tinka mėsos ir daržovių troškiniams, sriuboms bei padažams gaminti, makaronų patiekalams paskaninti.
„Daumantų“ pagardų gamintojai nuolat tobulina pagardų receptūras, kuria naujus pagardus ir daug dėmesio skiria maisto saugai. 2012 metais bendrovė už sveikatai palankių ir ekologiškų produktų gamybą bei dėmesį produktų kokybei ir maisto saugai pripažinta „Inovatyviausia įmone“ Lietuvoje.
UAB „Daumantai LT” – viena didžiausių pagardų gamintojų Baltijos šalyse, neseniai atšventusi 25-ąjį savo veiklos jubiliejų. Įmonė šiuo metu gamina daugiau kaip 100 skirtingų pavadinimų „Daumantų“ majonezus, pomidorų padažus, kečupus, garstyčias ir adžiką. Aktyviai dalyvauja socialinėse iniciatyvose.
UAB „Daumantai LT“ inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.