Šeštadienį baigėsi visą savaitę trukęs atviras mažojo futbolo turnyras „Daumantų taurė“. Pereinamąją taurę šį kartą iškovojo „Vilainių“ komanda, finale nugalėjusi „LSU“ studentų komandą iš Kauno.

Finale didelė intriga neužsimezgė. „Vilainiai” jau nuo pat pradžių išsiveržė į priekį ir nepaleido rungtynių kontrolės. Galutinis rezultatas buvo 4:1 „Vilainių” naudai. Praėjusiais metais ši komanda buvo likusi antroje vietoje.

„Daumantų taurės“ varžybos vyksta jau ketverius metus iš eilės. Ir kiekvienais metais jos pritraukia gana nemažai komandų.

„Po didžiojo futbolo sezono pabaigos organizuojame „Daumantų taurės“ turnyrą. Labai džiaugiamės, kad „Daumantai LT“ prisideda prie šio socialinio reiškinio, – sakė Saulius Skibiniauskas, „Nevėžio“ futbolo klubo direktorius. – Šis turnyras yra labai populiarus mėgėjų tarpe. Norinčių dalyvauti asmenų mes neribojome, tad dalyvavo ir klubuose žaidžiantys sportininkai profesionalai. Šiais metais varžėsi 12 komandų, kiek daugiau nei pernai metai. Tai dar kartą parodo, kad turnyras yra reikalingas ir įdomus. Visos surinktos lėšos bus panaudotos naujos aprangos nupirkimui vaikams, žaidžiantiems Pirmokų lygoje“.

Antri liko studentai iš Kauno – “LSU” komanda.

Turnyre lygiomis teisėmis su vyrais varžėsi ir Kėdainių „Nevėžio“ merginų komandos futbolininkės. Jos šiame turnyre žaidė jau antrus metus iš eilės.

„Labai smagu, kad turnyre dalyvauja daug komandų, ir „Daumantų LT“ pagardų gamintojo prizai atiteko patiems geriausiems. Taip pat norėčiau pakviesti visus kėdainiečius kuo aktyviau užsiimti sportu, dalyvauti varžybose ar patiems ateiti stebėti rungtynių“, – kvietė „Daumantai LT“ reklamos ir ryšių su visuomene specialistė Jorūnė Liutkienė, apdovanojusi „Daumantai LT“ įsteigtais gardžiais prizais.

Turnyro metu buvo apdovanoti ne tik pirmos vietos laimėtojai, bet ir naudingiausi turnyro žaidėjai: geriausias finalo žaidėjas – Karolis Rukuiža („Vilainiai”), geriausias turnyro vartininkas – Aurentas Makauskas („Vilainiai”), rezultatyviausias turnyro žaidėjas – Martynas Vaitkus („Vilainiai”, 12 įvarčių), baudinių nugalėtojas – Rokas Mikuckis („Bronas”).

Apdovanoti jauniausias ir vyriausias turnyro žaidėjai – jauniausias, trylikametis Kristijonas Rimkevičius, vyriausias – 54 metų Vitalijus Jurevičius („Veteranas”). Trečią kartą vykusiame Baudinių konkurse nugalėtoju tapo Rokas Mikuckis („Bronas”).

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.